Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasieniečiai pričiupo 5 nuo teisėsaugos besislapsčiusius vyrus

Gruzinai buvo uždaryti į areštinę
VSAT nuotr. / Gruzinai buvo uždaryti į areštinę
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį ir savaitgalį VSAT pareigūnai Vilniaus oro uoste bei pasienyje su Baltarusija sulaikė 5 vyrus, kurių ieškojo Lietuvos teisėsaugininkai.

Penktadienį vakare Vilniaus rinktinės Gintaro Žagunio užkardos pasieniečiai Šalčininkų rajono kelyje Šalčininkai - Dieveniškės, ties Širvių kaimu, patikrinti sustabdė automobilį „Audi A6“.

Dokumentų patikros metu VSAT pareigūnai nustatė, kad mašinos vairuotojo, 19 metų Vilniaus rajono gyventojo, nuo šių metų kovo ieškojo Vilniaus apskrities policija. Administracinės atsakomybės vengęs vaikinas perduotas policijos pareigūnams.

Šeštadienį po vidurnakčio Vilniaus oro uoste VSAT pareigūnai tikrino reisu iš Belfasto atskridusių keleivių dokumentus. Kontrolės metu pareigūnai nustatė, kad vieno keleivio, 28 metų Kėdainių miesto gyventojo, ieškojo policija. Vyriškio, įtariamo nusikaltimo padarymu, paiešką pernai balandį paskelbė Kauno apskrities policija. VSAT pareigūnai apie ieškomojo sulaikymą informavo paieškos iniciatorių ir vyrą perdavė Vilniaus oro uosto policijos preigūnams.

Tos pačios dienos vakare Vilniaus oro uoste sulaikytas 22 metų vyriškis. Pasieniečiai jau turėjo informacijos, kad reisu iš Dublino už šalies įstatymų pažeidimus atskraidinamas palangiškis. Dokumentų kontrolės metu paaiškėjo, kad šio vyro kaip įtariamo nusikaltimo padarymu 2015 metų vasarį paiešką buvo paskelbusi Klaipėdos apskrities policija. Sulaikytąjį pasieniečiai perdavė policininkams.

Dar vieną ieškomą asmenį, 21 metų Jungtinėje Karalystėje gyvenantį lietuvį, Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė sekmadienį vėlai vakare. Tikrinant reisu iš Londono atvykusių keleivių dokumentus nustatyta, kad jo nuo 2012 metų lapkričio kaip įtariamojo nusikaltimo padarymu ieškojo Kauno apskrities policija. Kontrolės metu taip pat paaiškėjo, kad vyro pateikta asmens tapatybės kortelė yra ieškoma kaip pavogta, neteisėtai pasisavinta ar pamesta. Dokumentą pasieniečiai paėmė, o patį vyrą perdavė sostinės policijos pareigūnams.

Pirmadienį ryte Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė ir policijai perdavė reisu iš Londono atskridusį 23 metų vilnietį. Dokumentų patikrinimo metu nustatyta, kad vyriškis nuo pernai liepos ieškomas Vilniaus apskrities policijos. Jis įtariamas nusikaltimo padarymu.

Iš viso šiemet pasieniečiai sulaikė 139 įvairių šalių piliečius, kurių už nusikaltimus ir pažeidimus ieškojo Lietuvos ir užsienio valstybių teisėsaugininkai. Dažniausiai tokie asmenys įkliuvo oro uostuose. Čia įkliuvo 81 teisingumo vengęs asmuo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min