Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasieniečiai sulaikė 7 metus ieškotą nusikaltimu įtariamą vyrą

Antrankiai
Photos.com nuotr. / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasienyje su Lenkija ir Kauno oro uoste Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai ketvirtadienį sulaikė du teisėsaugininkų ieškotus asmenis. Vienas Alytaus rajono gyventojas kaip įtariamasis nusikaltimo padarymu buvo ieškotas net septynerius metus.

Kaip rašoma Valstybės sienos apsaugos tarnybos pranešime, ketvirtadienį Kauno oro uoste dirbantys pasieniečiai patikrino reisu iš Londono atvykusių asmenų dokumentus. Kontrolės metu paaiškėjo, kad vienas keleivis, 50 metų Alytaus rajono gyventojas, yra ieškomas kaip įtariamasis nusikaltimo padarymu. Vyro paiešką Alytaus vyriausiasis policijos komisariatas buvo paskelbęs dar 2005-ųjų vasarį.

Apie sulaikymą pasieniečiai pranešė paieškos iniciatoriui ir tą pačią dieną Alytaus rajono gyventoją perdavė atvykusiam Alytaus policijos konvojui.

Dar vieną policijos ieškotą vyrą sulaikė prie sienos su Lenkija dirbantys VSAT Lazdijų rinktinės pareigūnai. Ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu pasieniečiai patikrinti sustabdė į Lenkiją išvykstantį mikroautobusą „Mercedes Benz 316“ lietuviškais numeriais. Jo vairuotojo asmens bei transporto priemonės registracijos dokumentai VSAT pareigūnams įtarimo nesukėlė. Tačiau tikrinant vieno iš keleivių, 38 metų Pakruojo savivaldybės gyventojo, dokumentus, nustatyta, kad jis nuo šių metų kovo 26 d. yra ieškomas kaip asmuo, įtariamas nusikaltimo padarymu.

Pakruojiškiui dėl, įtariama, įvykdytos vagystės teismas yra skyręs kardomąją priemonę suėmimą.

Apie vyro sulaikymą pasieniečiai informavo kolegas iš policijos bei sulaikytąjį perdavė atvykusiam paieškos iniciatoriaus konvojui.

Šiemet Lietuvos VSAT pareigūnai iš viso sulaikė 133 asmenis, kurių už padarytus nusikaltimus ar pažeidimus ieškojo įvairios teisėsaugos institucijos. Daugiausiai tokių ieškomųjų – 55 – sulaikė Vilniaus, Kauno bei Palangos oro uostuose dirbantys pasieniečiai.

44 nuo teisingumo besislapstę asmenys sulaikyti prie sienos su Baltarusija esančiuose pasienio kontrolės punktuose, 11 – prie sienos su Rusija. Po kelis ieškomus asmenis įkliuvo Klaipėdos uoste bei prie Šengeno vidaus sienų su Latvija bei Lenkija.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min