Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasieniečiai sulaikė automobilio bagažinėje vežamą nelegalą (nuotraukos)

Nelegalas automobilio bagažinėje
VSAT nuotr. / Nelegalas automobilio bagažinėje
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasienyje su Baltarusija Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai sulaikė tris Vilniaus gyventojus, kurie lengvojo automobilio bagažinėje vežė nelegalą – čečėnų tautybės Rusijos pilietį. Šis sieną su Baltarusija neteisėtai perėjo atbulas, taip nesėkmingai bandydamas suklaidinti pasieniečius.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba informuoja, kad antradienį VSAT Vilniaus rinktinės Gintaro Žagunio užkardos pasieniečiai Širvių atraminiame punkte patikrino Šalčininkų link vykstantį lengvąjį automobilį Mitsubishi Lancer.

VSAT nuotr./Nelegalas automobilio bagažinėje
VSAT nuotr./Nelegalas automobilio bagažinėje

Šis punktas yra įrengtas prie pat sienos su Baltarusija, Šalčininkų rajone, judrioje sankryžoje prie įvažiavimo į vadinamąją Dieveniškių kilpą. Čia visą parą budintys pasieniečiai tikrina į abi puses vykstančių visų rūšių transporto priemonių ir asmenų dokumentus.

Patikros metu G.Žagunio užkardos pasieniečiai nustatė, kad automobilį Mitsubishi Lancer vairavo tvarkingus asmens ir mašinos registracijos dokumentus turinti 27 metų Vilniaus gyventoja. Su ja kaip keleiviai vyko dar du sostinės gyventojai – 29 metų vyras ir 34 metų moteris. Jų asmens dokumentai taip pat buvo nepriekaištingi.

Tą patį automobilį, įvažiuojantį į Dieveniškių kilpą, pasieniečiai jau buvo tikrinę antradienio rytą. Tuomet jame neaptikta nieko įtartino.

Šįkart VSAT pareigūnai vėl paprašė automobilio vairuotojos atidaryti bagažinę, nes ją ketino apžiūrėti. Moteriai pakėlus bagažinės dangtį joje pasieniečiai pamatė susirangiusį vežamą vyrą. VSAT pareigūnai nustatė, kad sulaikytasis yra 38 metų čečėnų tautybės Rusijos pilietis. Pas asmenį rastas minėtos šalies piliečio pasas.

Pasieniečiams aptikus bagažinėje vežamą nelegalą, mašinos keleivė subtiliomis užuominomis mėgino „tartis“ su VSAT pareigūnais. Žodžiu įspėta apie gresiančią baudžiamąją atsakomybę už panašius veiksmus, ji liovėsi kalbinti pasieniečius.

VSAT pareigūnai jau buvo nustatę, kad bagažinėje paslėptas nelegalas neteisėtai perėjo valstybės sieną iš Baltarusijos į Lietuvą miškingoje vietoje. Už kelių šimtų metrų jo jau laukė automobiliu atvykusi trijulė.

Beje, sienos pažeidėjas mėgino nesėkmingai gudrauti – kontrolinę pėdsakų juostą jis perėjo atbulomis, taip tikėdamasis, kad įspaudus aptikę pasieniečiai pamanys, jog eita į Baltarusijos pusę.

Dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo VSAT Vilniaus rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Dar vienas ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl neteisėto žmonių vežimo per valstybės sieną.

Visi sulaikytieji uždaryti į areštinę. Automobilis laikinai saugomas VSAT Vilniaus rinktinėje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min