2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Pasieniečiai sulaikė du įkaušusius vairuotojus

Pirmadienį po vidurnakčio VSAT Vilniaus rinktinės Specialiosios paskirties būrio pareigūnai ties Vilniaus rajono Lavoriškių kaimu patikrinti sustabdė lengvąjį automobilį „Opel Vectra“.
Alkoholio matuoklis
Alkoholio matuoklis / Martyno Vidzbelio/Scanpix nuotr.

kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, automobilį vairavusio 27 metų Vilniaus rajono gyventojo bei transporto priemonės dokumentai buvo tvarkingi, tačiau VSAT pareigūnai atkreipė dėmesį į vairuotojo elgseną. Buvo matyti, kad vyro koordinacija yra sutrikusi, iš salono sklido stiprus alkoholio kvapas.

Paaiškėjo, kad vyras prie mašinos vairo sėdo neblaivus – jam nustatytas 2,33 promilių girtumas.

Vilniaus rajono gyventojas ir jo vairuotas automobilis perduoti policijos pareigūnams.

Dar vienas neblaivus vairuotojas savaitgalį įkliuvo VSAT Pagėgių rinktinės Viešvilės užkardos ruože. Jurbarko rajone, Viešvilės kaime, automobilį Volkswagen Passat sustabdė čia komandiruotas VSAT Lazdijų rinktinės Bugiedos užkardos pareigūnas, patruliavęs su muitininku.

Paaiškėjo, kad mašiną vairavo 33 metų Jurbarko rajono gyventojas. Transporto priemonės ir jos vairuotojo dokumentai buvo tvarkingi, tačiau pareigūnams įtarimą sukėlė vyro elgesys. Netrukus paaiškėjo, kad jis prie automobilio vairo sėdo įkaušęs – jam nustatytas 2,34 promilių girtumas.

Tolesnį tyrimą atlieka Jurbarko rajono policijos pareigūnai, pradėję administracinę teiseną dėl transporto priemonės vairavimo apsvaigus nuo alkoholio.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min