Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasieniečiai sulaikė du išvakarėse Vokietijoje pavogtus „Volkswagen golf“

Pasieniečiai sulaikė du išvakarėse Vokietijoje pavogtus „Volkswagen golf“.
VSAT nuotr. / Pasieniečiai sulaikė du išvakarėse Vokietijoje pavogtus „Volkswagen golf“.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Prie sienos su Lenkija Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai penktadienį sulaikė du nuo jų sprukusius automobilius „Volkswagen Golf“, kurie išvakarėse buvo pavogti Vokietijoje.

VSAT Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai ties Kalvarijos savivaldybės Senosios Radiškės kaimu patikrinti stabdė du automobilius „Volkswagen Golf“ lenkiškais valstybiniais registracijos numeriais. Mašinos iš Lenkijos pusės važiavo į Lietuvos gilumą.

Mašinų vairuotojai nepakluso aiškiai išreikštam VSAT pareigūnų reikalavimui sustoti, padidino greitį ir nuvažiavo šio kaimo link.

Pasieniečiai šoko į tarnybinį visureigį su įjungtais garso ir šviesos signalais ir pradėjo vytis bėglį. Persekiotojai netrukus vieną 2004 m. laidos automobilį aptiko kaimo prieigose nuslydusį nuo kelio ir įvažiavusį į griovų. Transporto priemonę vairavęs asmuo iš įvykio vietos pasišalino.

Antrąjį bėglį nusivijo kitas Kalvarijos užkardos pasieniečių visureigis. Už maždaug šešių kilometrų nuo pirmojo automobilio aptikimo vietos pasieniečiai rado ir antrąjį „Volkswagen Golf“, pagamintą 2006 m. Automobilis buvo paliktas už kelių šimtų metrų nuo kelio esančioje pamiškėje. Jo vairuotojas buvo pabėgęs.

Identifikacinius automobilių numerius VSAT Lazdijų rinktinės pasieniečiai patikrino turimose duomenų bazėse. Paaiškėjo, kad abu „Volkswagen Golf“ ketvirtadienį buvo pavogti Vokietijoje ir ieškomi šios šalies teisėsaugininkų.

Turimais duomenimis, ant abiejų mašinų pritvirtinti lenkiški numeriai yra vogti kaimyninėje šalyje.

Dėl vagystės Lazdijų rinktinės pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Abi transporto priemonės laikinai saugomos Kalvarijos užkardoje.

 
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min