Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 09 16, 14:47

Pasieniečiai sulaikė nelegalų miško kirtėją

Varėnos pasieniečiai Druskininkų savivaldybėje sulaikė vietinį gyventoją, kuris be leidimo kirto mišką. Be to, vyras pasienio ruože neturėjo dokumentų ir vairavo automobilį be valstybinių numerių.
Rąstai
Rąstai / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Antradienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Specialiosios paskirties užkardos pareigūnų ekipažas vyko tarnybiniu automobiliu keliu netoli Druskininkų savivaldybės Latežerio kaimo. Miške pasieniečiai pamatė stovintį automobilį UAZ, todėl nusprendė patikrinti ir jį, ir galbūt netoliese esančių asmenų dokumentus. Ši vieta yra pasienio su Baltarusija ruože, todėl čia privaloma turėti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus.

Nuo kelio įvažiavę į mišką prie UAZ, kuris buvo be valstybinių numerių, specialiosios užkardos pareigūnai pamatė vyrą. Jis čia buvo pasidarbavęs benzininiu pjūklu ir nuvertęs kelias pušis. Dalis medienos jau buvo supjaustyta ir sukrauta į prie automobilio prikabintą priekabą.

Pirminiais duomenimis, šis Druskininkų savivaldybės gyventojas už nelegalų miško kirtimą jau buvo įkliuvęs ir anksčiau.

Kaip pranešė VSAT, pasieniečiai nustatė, kad nelegalus miško kirtėjas neturi jokių dokumentų ar leidimų tokiems darbams. Be to, jis neturėjo ir asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų, kurie privalomi šiame pasienio su Baltarusija ruože. Pasieniečiai vyrą, kaip paaiškėjo, 31-erių Druskininkų savivaldybės gyventoją, sulaikė.

Už Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimą, t. y. buvimą be dokumentų pasienio ruože, VSAT pareigūnai Druskininkų savivaldybės gyventojui skyrė 21 euro administracinę baudą.

Vėliau nelegalų miško kirtėją ir automobilio be numerių vairuotoją Specialiosios paskirties užkardos pasieniečiai perdavė Druskininkų policijos pareigūnams ir Latežerio girininkijos darbuotojams. Šie vyrą už pažeidimus baus pagal savo kompetenciją.

Pirminiais duomenimis, šis Druskininkų savivaldybės gyventojas už nelegalų miško kirtimą jau buvo įkliuvęs ir anksčiau.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min