TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasieniečiai sutrukdė jurbarkiškiams sulaukti, įtariama, kontrabandinio krovinio

Sulaikytas automobilis
VSAT nuotr. / Sulaikytas automobilis
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasienyje su Rusija Pagėgių rinktinės pareigūnai sulaikė keturis jurbarkiškius ir kontrabandos gabenimui parengtą automobilį. Manoma, kad ketveriukė planavo sulaukti iš Rusijos atgabento cigarečių krovinio.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, ketvirtadienio vakarą VSAT Pagėgių rinktinės pasieniečiai termovizorine įranga stebėjo valstybės sienos prieigas Slavikų kaimo ribose, Šakių rajone.

VSAT pareigūnai užfiksavo, kaip tamsoje prie Šešupės, kuria eina Lietuvos siena su Rusija, priartėjo keturi asmenys. VSAT pareigūnai užfiksavo, kaip jie belūkuriuodami kalba telefonu, o vėliau pajuda atgal į Lietuvos gilumą.

Netrukus paaiškėjo, kad ketveriukė eina link už 3 km nuo sienos palikto automobilio Audi 100. Sėdę į mašiną vyrai pradėjo važiuoti, tačiau netrukus Šakių rajono Būtviliškių kaimo ribose juos sustabdė pasieniečiai.

Vairuotojas nebandė sprukti nuo VSAT pareigūnų, tačiau paaiškėjo, kad šis 27-erių jurbarkiškis neturi transporto priemonės dokumentų. Vienas keleivių, 23-ejų irgi Jurbarko gyventojas, neturėjo pasienio ruože privalomų asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų.

Apžiūrėję automobilį Audi 100 Pagėgių rinktinės pasieniečiai  jame rado diržus su kabliais – tokius savadarbius įnagius kontrabandininkai panaudoja cigarečių dėžėms nešti.

Mašinoje nebuvo galinių sėdynių – nelegaliu rūkalų gabenimu užsiimantys asmenys jas dažnai išima, kad tilptų kuo daugiau dėžių.

Audi 100 buvo atjungti galiniai žibintai – toks triukas pasieniečiams irgi gerai žinomas, kai kontrabandininkai tamsoje stengiasi būti kuo mažiau matomi juos persekiojančių VSAT pareigūnų. Be to, buvo sulaužyta ir automobilio užvedimo spynelė.

VSAT pareigūnai už Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimą 23-ejų vyrui  pradėjo administracinės bylos teiseną, o medžiagą dėl to, kad vairuotojas neturėjo dokumentų, perdavė Šakių policijai.

Automobilis laikinai saugomas VSAT Pagėgių rinktinės Šilgalių užkardoje.

Visi keturi jurbarkiškiai yra gerai žinomi ir anksčiau ne kartą jau yra įkliuvę pasieniečiams. Šįkart VSAT pareigūnai juos po apklausos paleido.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min