Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 22d. 10:53

Pasienio ruože dokumentus atsisakęs pateikti vyras buvo tramdomas jėga ir antrankiais

Pasieniečiai sulaiko įtariamąjį
VSAT nuotr. / Pasieniečiai sulaiko įtariamąjį (archyvo nuotrauka)

Be asmens dokumentų pasienio ruože buvęs Šakių rajono gyventojas nepakluso teisėtiems pasieniečių reikalavimams ir priešinosi pareigūnams.

Kaip rašoma Valstybės sienos apsaugos tarnybos pranešime, sekmadienio naktį  VSAT Pagėgių rinktinės Šilgalių užkardos pareigūnai pasienio su Rusija ruože, Šakių rajono Slavikų kaimo ribose, paprašė keliu einančio vyriškio pateikti  asmens  tapatybės dokumentus. Vyras dokumentų neturėjo, nors jie būnant šioje pasienio ruožo vietoje yra privalomi.

Paprašytas pasieniečių kartu eiti link tarnybinio automobilio, jis ėmė  keikti VSAT pareigūnus necenzūriniais žodžiais. Šie įspėjo vyrą liautis taip elgusis, tačiau jam tai buvo nė motais. Vyriškis ir toliau nepakluso teisėtiems pareigūnų reikalavimams, o laipinamas į tarnybinį automobilį pradėjo aktyviai priešintis. Pasieniečiams neliko nieko kito, kaip tik panaudoti  kovinius savigynos veiksmus bei smarkuolį surakinti antrankiais.

Paaiškėjo, kad tai - 23-ejų Šakių rajono gyventojas. Pasieniečiai jam dėl VSAT pareigūno teisėto reikalavimo nevykdymo bei dėl Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo pradėjo administracinės bylos teiseną. Už pirmą pažeidimą gresia bauda nuo 300 iki 500 litų arba administracinis areštas nuo 15 iki 30 parų. Už antrąjį - įspėjimas arba bauda nuo 150 iki 300 litų.

Po apklausos Šakių rajono gyventoją pasieniečiai paleido. Beje, kaip paaiškėjo, jis už admnistracinius pažeidimus nekart yra baustas ir policijos pareigūnų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min