Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 1d. 15:46

Pasienio zonoje elgtis įtartinai rizikinga: sprukęs vairuotojas išsidavė, kad jį verta vytis

Naktinio Vilniaus policijos reido metu nubaustas tik vienas pažeidėjas
Viktorijos Savickos nuotr. / Asociatyvi iliustracija

Sulaikytas vairuotojas automobiliu gabenęs narkotines medžiagas – visą kilogramą kokaino.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, atlikinėdami prevencines priemones siekiant patikrinti kaip per valstybinę sieną į Lietuvos Respublikos teritoriją įvežami kroviniai, š. m. liepos 30 d. dirbdami Lazdijų rajone, pasirinktinai stabdydami atvykstančias transporto priemones, atkreipė dėmesį į iš Lenkijos Respublikos teritorijos įvažiavusį automobilį, kurio vairuotojas pamatęs policijos pareigūnus padidino greitį ir nuvažiavo į šalies gilumą link Lazdijų. Policijos pareigūnams Lazdijų mieste sustabdžius šį automobilį, jo vairuotojas ir keleivis elgėsi įtartinai, akivaizdžiai jaudinosi.

Kilus įtarimams, automobilis buvo patikrintas su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato tarnybiniu šunimi, kuris parodė, kad automobilyje gali būti gabenamos narkotinės medžiagos.

Atlikus detalų automobilio patikrinimą, pareigūnų įtarimai pasitvirtino. Automobilyje buvo aptikta slėptuvė, kurioje rasti 7 paketai su baltos spalvos milteliais, kaip įtariama narkotine medžiaga.

Kaip BNS sakė Vilniaus policijos atstovė Julija Samorokovskaja, šie paketėliai svėrė maždaug vieną kilogramą. Įtariama, kad ten kokainas.

Dėl šio fakto pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 3 d. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu).

Sulaikyti automobilio vairuotojas ir keleivis uždaryti į areštinę, artimiausiu metu bus kreipiamasi į teismą dėl kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo. Sulaikytiems asmenims gresia laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min