Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 5d. 10:39

Pasienyje su Baltarusija sulaikyta dešimt nelegalų iš Gruzijos

Sulaikyti nelegalai
VSAT nuotr. / Iliustracinė nuotrauka: sulaikyti nelegalai

VSAT praneša, kad pasienyje su Baltarusija Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai sulaikė 10 nelegalų iš Gruzijos, bandžiusių patekti į Lietuvą.

Penktadienį VSAT Vilniaus rinktinės Specialiosios paskirties užkardos pareigūnų ekipažas ties Vilniaus rajono Sirvydžių kaimu pastebėjo keliu Minskas–Vilnius ėjusius keturis įtartinus vyrus. Netrukus paaiškėjo, kad jie yra Gruzijos piliečiai. Vyrai pasieniečiams pateikė savo šalies pasus, kuriuose, kaip įprasta tokiais atvejais, nebuvo vizų, suteikiančių teisę legaliai patekti į Šengeno erdvę.

Užsieniečiai, kuriems yra nuo 20 iki 24 metų, turėjo krepšius su asmeniniais daiktais. Visi nelegalai atsidūrė areštinėje, o VSAT Vilniaus rinktinės pasieniečiai dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Dar keturis nelegalus iš Gruzijos VSAT Vilniaus rinktinės Padvarionių užkardos pasieniečiai sulaikė, kai šeštadienį juos pastebėjo besisukiojančius netoli Medininkų pasienio kontrolės punkto veikiančioje degalinėje.

Šįsyk įkliuvo trys vyrai ir moteris. Gruzijos piliečių amžius yra nuo 21 iki 27 metų. Į Lietuvą jie irgi pateko nelegaliai – tarp asmeninių daiktų rasti gruziniški pasai be vizų.

Nelegalai uždaryti į areštinę, o VSAT Vilniaus rinktinėje pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo.

Du nelegalus iš Gruzijos Padvarionių užkardos pasieniečiai sulaikė ir sekmadienį. VSAT pareigūnai gavo informacijos, kad prie sienos su Baltarusija esančiame Vilniaus rajono Bajorų kaime pastebėta pora įtartinų asmenų.

Čia pasieniečiai sulaikė du vyrus, kurie, kaip paaiškėjo, yra 27 ir 28 metų gruzinai. Atėjūnų pasuose nebuvo Šengeno vizų, suteikiančių teisę legaliai atvykti į bendrijos erdvę

Dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo vėl pradėtas ikiteisminis tyrimas, o abu nelegalai uždaryti į areštinę.

Šiemet pasieniečiams iš viso įkliuvo 281 nelegalas iš Gruzijos, bandęs neteisėtai patekti į Lietuvą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min