Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasienyje su Latvija sulaikytas dokumentų neturintis turkas

Užsieniečių registravimo centras
VSAT nuotr. / Užsieniečių registravimo centras
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasienyje su Latvija sulaikytą dokumentų neturintį turką VSAT pareigūnams teko raminti surakinant antrankiais.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba informuoja, kad nelegalią migraciją užkardantys VSAT Šiaulių rinktinės Pasvalio užkardos pareigūnai sekmadienio naktį pasienyje su Latvija, Pasvalio rajono Škilinpamūšio kaimo ribose, patikrinti sustabdė į Lietuvą atvykstantį maršrutinį autobusą Talinas–Vilnius lietuviškais numeriais.

Tikrindami keleivių dokumentus VSAT pareigūnai nustatė, kad vienas asmuo neturi jokių asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų.

34 metų Turkijos piliečiu prisistatęs vyriškis buvo išlaipintas ir nuvežtas į Pasvalio užkardą apklausti.

Iš pradžių jis teigė gyvenantis Švedijoje. Tačiau vėliau pasieniečiams pildant užsieniečio apklausos lapą vyras paneigė visus prieš tai minėtus duomenis ir kategoriškai atsisakė toliau bendrauti. Sulaikytasis nepakluso teisėtiems VSAT pareigūnų reikalavimams ir bandė savavališkai pasišalinti iš tarnybinių patalpų. Pasieniečiams teko panaudoti antrankius.

Pasvalio užkardos pasieniečiai susisiekė su Turkijos ambasada, tačiau sulaikytasis vėl atsisakė bendrauti.

VSAT pareigūnai dėl sulaikyto asmens tapatybės nustatymo išsiuntė paklausimą į Saločių ir Grenctalės kontaktinį Lietuvos bei Latvijos pasieniečių punktą. Netrukus gautas atsakymas ir patvirtinimas dėl turko asmenybės. Taip pat paaiškėjo, kad jam iki 2010 m. pabaigos uždrausta atvykti į Šengeno erdvę.

Užsienietį pasieniečiai uždarė į areštinę. Pirmadienį Pasvalio rajono apylinkės teismas spręs klausimą dėl turko apgyvendinimo Užsieniečių registracijos centre Pabradėje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min