Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 6d. 18:56

Pasienyje su Lenkija sulaikytas Ispanijoje vogtas visureigis

Sulaikytas automobilis
VSAT nuotr. / Sulaikytas automobilis

Kalvarijos savivaldybėje Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai sulaikė autovežiu į Lietuvą gabentą visureigį „BMW X3“. Paaiškėjo, kad automobilis vogtas Ispanijoje.

VSAT nuotr./Sulaikytas automobilis
VSAT nuotr./Sulaikytas automobilis

Kaip rašoma Valstybės sienos apsaugos tarnybos pranešime, penktadienį VSAT Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu patikrinti sustabdė į Lietuvą įvažiavusį autovežį „Renault Premium“ lietuviškais valstybiniais registracijos numeriais.

Sunkiasvorę transporto priemonę vairavęs 35 metų Ukmergės gyventojas pateikė tvarkingus asmens bei autovežio registracijos dokumentus.

VSAT nuotr./Sulaikytas automobilis
VSAT nuotr./Sulaikytas automobilis

Tačiau pasieniečiai atkreipė dėmesį į autovežiu gabenamą „BMW X3“ markės visureigį ispaniškais valstybiniais registracijos numeriais. Pirminiais duomenimis, automobilis yra pagamintas 2007 metais.

Patikrinus jo duomenis turimose informacinėse bazėse nustatyta, kad šios transporto priemonės nuo šių metų birželio pabaigos ieško Ispanijos teisėsaugininkai.

Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo VSAT Lazdijų rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Po apklausos ukmergiškis paleistas, o jo gabentas visureigis laikinai saugomas Kalvarijos užkardoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min