Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 1d. 10:01

Pasienyje su Lenkija sulaikytas Italijoje pavogtas automobilis

Italijoje pavogtas Mini Cooper automobilis
Italijoje pavogtas Mini Cooper automobilis

Pasienyje su Lenkija Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė Italijoje pavogtą automobilį „Mini Cooper“. Jų kolegos Šalčininkų punkte sulaikė visureigį „Toyota RAV4“, kurio registracijos liudijimas pavogtas Vokietijoje.

Ketvirtadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai Kalvarijos savivaldybėje, kelyje Suvalkai – Marijampolė, sustabdė iš Lenkijos įvažiuojantį autovežį „Volkswagen“.

Juo 34-erių Tauragės gyventojas gabeno du lengvuosius automobilius. Pasieniečiai patikrino jų dokumentus ir nustatė, kad automobilis „Mini Cooper“ su Liuksemburgo numeriais kaip vogtas nuo praėjusių metų vasario ieškomas Italijos teisėsaugininkų.

2010 m. laidos mašina buvo nukelta nuo autovežio ir šiuo metu saugoma Kalvarijos užkardoje.

VSAT Lazdijų rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tauragiškį po apklausos pasieniečiai paleido.

Dar vieną įtartiną automobilį sulaikė pasienyje su Baltarusija, Šalčininkų pasienio kontrolės punkte, dirbantys VSAT Varėnos rinktinės Tribonių užkardos pasieniečiai. Jie ketvirtadienį patikrino iš Lietuvos vykusio 2007 m. pagaminto visureigio „Toyota RAV4“ ir jo vairuotojo, 41 metų Baltarusijos piliečio, dokumentus.

Vyras VSAT pareigūnams pateikė vokiško pavyzdžio transporto priemonės registracijos liudijimą. Vokietijos valstybiniai registracijos numeriai buvo prikabinti ir prie automobilio.

Transporto priemonės duomenis turimose bazėse patikrinę pasieniečiai išsiaiškino, kad šis „Toyota RAV4“ registracijos liudijimas kaip pavogtas yra ieškomas Vokietijos teisėsaugininkų.

Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo VSAT Varėnos rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Automobilis laikinai saugomas Tribonių užkardoje, o jį vairavusiam baltarusiui po apklausos leista išvykti.

Iš viso šiemet pasieniečiai sulaikė 120 automobilių, kurie, įtariama, yra vogti ir kuriais bandyta vykti per Lietuvos sieną. Pernai per tą patį laiką VSAT pareigūnai sulaikė 68 tokias mašinas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:08
43:31
00:42

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min