Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 8d. 09:44

Pasienyje su Rusija išbaidyta dar viena kontrabandininkų grupė

Greta valstybės sienos
VSAT nuotr. / Greta valstybės sienos

Pasienyje su Rusija VSAT pareigūnai išbaidė dar vieną kontrabandininkų grupę, kuri iš Rusijos Nemunu planavo atplukdyti kontrabandinių cigarečių.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad ketvirtadienį apie 2.30 val. VSAT Pagėgių rinktinės Viešvilės užkardos pareigūnai per termovizorinę įrangą ties Jurbarko rajono Kazikėnų kaimu Rusijos krante pastebėjo penkis asmenis. Netrukus Nemunu link Lietuvos kranto pradėjo plaukti guminė motorinė valtis su dviem asmenimis ir kroviniu. Apie tai VSAT pareigūnai informavo kolegas Rusijoje.

Viešvilės pasieniečiai iššovė signalinę raketą, kuri apšvietė aplinkines vietoves. Tai išgąsdino kontrabandininkus, kurie priplaukę Nemuno vidurį apsisuko ir grįžo atgal į Rusijos krantą.

Panašus atvejis buvo ir antradienio naktį, kai Viešvilės užkardos pareigūnai irgi pabaidė cigarečių kontrabandininkus. Naudodamiesi termovizorine stebėjimo įranga tąsyk pasieniečiai Rusijos pusėje pastebėjo 7 asmenis, kurie iš Rusijos gilumos ėjo link Nemuno ir nešė dėžes.

Apie tai VSAT pareigūnai informavo kolegas kaimyninėje šalyje, o netrukus šioje vietoje jau buvo Viešvilės užkardos pasieniečių patruliai. Juos pamatę kontrabandininkai spruko atgal į Rusijos gilumą, bet tuo metu į šią vietą jau skubėjo Kaliningrado srities pasieniečiai.

Teritorijai apšviesti ir kontrabandininkams sulaikyti jie iššovė kelias raketas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:10
01:09
03:07

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min