Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasienyje su Rusija sulaikyti du keisti „ichtiandrai“

Lieponos upelis
VSAT nuotr. / Lieponos upelis
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasienyje su Rusija sulaikyti du hidrokostiumus vilkėję vyrai, besimurkdantys Lietuvą ir Rusiją skiriančiame vos metro pločio Lieponos upelyje. Abu jie pasieniečiams jau yra įkliuvę dėl kontrabandos.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, antradienio naktį VSAT Lazdijų rinktinės Kybartų užkardos pasieniečiai, keisdamiesi informacija su kolegomis Rusijoje, Vilkaviškio savivaldybėje, apie 200 metrų nuo Kybartų kontrolės punkto, užfiksavo Lieponos upeliu prieš srovę brendančius du vyrus.

Liepona, kuria eina Lietuvos ir Rusijos siena, čia yra iki pusantro metro pločio, jos gylis – nuo metro iki pusantro.

Kybartų pasieniečiai abu hidrokostiumus vilkėjusius vyrus sulaikė. Paaiškėjo, kad šie keisti „ichtiandrai“ – 22-ejų metų Vilkaviškio rajono gyventojai. Abu jie jau buvo įkliuvę Lazdijų pasieniečiams dėl kontrabandos.

Vienas sulaikytųjų pasieniečiams aiškino norėjęs naktį išsimaudyti upelyje.

Toks sulaikymas šiose vietovėse yra pirmas. Kybartų pasieniečiai įtaria, kad link kontrolės punkto bridę Vilkaviškio rajono gyventojai galėjo planuoti pasiimti į Lieponą įmestą krovinį.

Punkto teritorijoje upelis prateka po tiltu, kuriuo važiuoja kertantieji sieną iš Rusijos ir į ją. Kita vertus, šis tiltas yra apšviestas ir stebimas abiejų šalių pasieniečių, todėl nuo jo nepastebimai įmesti krovinį į Lieponą praktiškai yra neįmanoma.

Manoma, kad visos šio neįprasto įvykio aplinkybės paaiškės VSAT Lazdijų rinktinėje dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo pradėto ikiteisminio tyrimo metu.

Abu keistus „ichtiandrus“ pasieniečiai uždarė į areštinę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min