Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasigedęs kapams tvarkyti skirtų santaupų, tėvas surengė egzekuciją savo sūnui

Diržas
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Diržas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Dėl dingusių 200 litų sužvėrėjusiam vilniečiui gresia baudžiamoji atsakomybė.

Antradienį Vilniaus apskrities VPK Vilniaus miesto 5-ojo policijos komisariato atstovai informuoja, kad atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 140 str. 2 d. (Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas).

Šių metų gegužės 5 d. apie 19 val. į Vilniuje Karaliaučiaus gatvėje esantį butą skubėjo greitosios pagalbos automobilis. Medikus iškvietė nukentėjusiojo mama, kuri ir palydėjo vaiką į ligoninę. Susijaudinusi motina L.F. (gim.1979 m.) iš namų išvedė dvylikametį sūnų R.F. (gim. 1999 m.), kuris prastai jautėsi – sunkiai ėjo, buvo labai išsigandęs. Vaikui buvo sumušta galva, veidas, rankos, kojos.

Vilniaus vaikų universitetinėje ligoninėje jam diagnozuotas smegenų sukrėtimas ir bendras kūno sumušimas.

Tyrimo metu paaiškėjo, kad vaiką sumušė tėvas A.K. (gim. 1979 m.).

Vyriškis į drabužių spintą buvo padėjęs 800 litų giminaičio antkapiui tvarkyti. Vaikai apie pinigus nieko nežinojo, tačiau po kelių dienų dingo viena 200 litų kupiūra. Tėvas iškart įtarė sūnų. Paklausus apie pinigus, berniukas neprisipažino. Įpykęs tėvas stvėrė diržą, liepė vaikui ištiesti rankas ir kirto per jas, po to pasipylė smūgiai į galvą, veidą, nugarą, kojas. Įsiaudrinęs vyras pats jau nebesuvokė, ką daro. Vilniaus miesto 5-ojo policijos komisariato pareigūnams vaiko tėvas prisipažino padaręs nusikaltimą.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min