2010-09-17 09:35

Pasigedo stiklainyje laikytų tūkstančių

Vyriškis kreipėsi į policiją pastebėjęs, kad iš namų dingo pinigai, laikyti stiklainyje.
santaupos, pinigai
santaupos, pinigai / 15min.lt nuotr.
Temos: 1 Pinigai

Šilutės rajone, Saugų kaime gyvenantis 63- ejų vyriškis ketvirtadienį kreipėsi į teisėsaugą ir tikino, kad iš jo namų rugsėjo 11 dieną pradingo 15000 litų. Nukentėjusysis pinigus laikė puslitriniame stiklainyje.

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą