Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 28d. 16:25

Pasislėpusį įtartino automobilio keleivį pasieniečiai susekė specialia įranga

Pasieniečių sustabdytas automobilis Audi
VSAT nuotr. / Pasieniečių sustabdytas automobilis Audi

Po tarnybos namo vykę du sieną su Rusija saugančios Šilgalių užkardos pasieniečiai atkreipė dėmesį į įtartiną automobilį. Netrukus ši mašina rasta griovyje, o ja važiavusį keleivį sulaikyti padėjo VSAT pareigūnų naudojama termovizorinė įranga.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, antradienį po vidurnakčio du į namus po tarnybos vykę VSAT Pagėgių rinktinės Šilgalių užkardos pasieniečiai ties Šakių rajono Slavikų kaimu prasilenkė su įtartinu automobiliu Audi.

VSAT pareigūnai atkreipė dėmesį, kad iš pravažiavusios mašinos salono yra išimtos galinės sėdynės – tokiu „patobulinimus“ dažniausiai atlieka kontrabandą gabenti susiruošę asmenys.

Nuosavu automobiliu važiavę pasieniečiai apie įtartiną Audi pranešė kolegoms, o patys apsisuko ir ėmė važiuoti iš paskos. Maždaug už puskilometrio įtartiną automobilį jie rado nuvažiavusį nuo kelio ir įklimpusį griovyje. Vairuotojo įvykio vietoje nebuvo.

Netrukus į nurodytą vietą atvyko ir Šilgalių užkardos patruliai. VSAT pareigūnai apylinkes patikrino  stebėjimo įranga, reaguojančia į šilumos šaltinius. Ja ir buvo tamsoje užfiksuotas, įtariama, iš įvykio vietos pasprukęs asmuo. Dokumentų neturėjęs bėglys slėpėsi už kelių šimtų metrų esančiuose krūmynuose. Jį pasieniečiai sulaikė.

Nustatyta, kad tai 24-erių metų Jurbarko gyventojas, automobiliu vykęs kaip keleivis. Už tai, kad vyras pasienio ruože buvo be privalomų asmens dokumentų, VSAT pareigūnai jam pradėjo administracinę teiseną. Po apklausos jis paleistas.

Surinkta medžiaga bus perduota Šakių rajono policijos pareigūnams, kurie toliau aiškinasi eismo įvykio aplinkybes. Automobilį pasieniečiai taip pat perdavė policijos pareigūnams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

17:24
00:38
01:30

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min