Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gegužės 12d. 14:32

Pasisupti ant liepos sumanęs telšiškis gaus baudą arba parų

Liepa
Giedros Akavickienės nuotr. / Liepa

Dažnas pilietis, viešoje vietoje matydamas pažeidimą, apsimeta nieko nepastebintis ir skubiai nueina. Matyt, to tikėjosi ir 22 metų chuliganas Tomas P., pačiame Žemaitijos sostinės centre niokojęs liepą. Tačiau pažeidėjui nepasisekė – pro šalį važiavęs Telšių policijos pareigūnas, nors ir ne tarnybos metu, puolė gaudyti niekdarį.

Apie pusę aštuonių vakaro Telšiuose, Respublikos gatvėje, su draugais ėjęs vaikinas nei iš šio, nei iš to nusitaikė į prie kelio augusią liepą.

Pažeidimo vietoje chuliganą pričiupęs Telšių policijos pareigūnas papasakojo važiavęs nuo miesto centro link autobusų stoties. Pastebėjęs liepą laužantį jaunuolį sustojo, šoko iš automobilio ir sulaikė pažeidėją.

„Vaikinas pripažino, ką padaręs, ir kantriai laukė iškviesto policijos ekipažo“, – papasakojo šiuo metu atostogaujantis Telšių policijos pareigūnas, beje, ne pirmą kartą ne darbo metu sulaikantis pažeidėją.

Vaikinas pripažino, ką padaręs, ir kantriai laukė iškviesto policijos ekipažo.

Neseniai tas pats pareigūnas eidamas pietauti ne tik sugėdino, bet ir sulaikė Telšių vyskupijos kurijos tvorą apšlapinusį girtuoklį.

Pasodinti sunkiau negu nulaužti

Emigrantas pareigūnui guodėsi prieš dieną grįžęs iš užsienio, kur dirba, ir skundėsi, jog nuo pirmos dienos Lietuvoje jam nesiseka. Bet ar ne pats dėl to kaltas?

„Ar matai, kaip išgražėjęs Telšių miestas, o tu parvažiavai ir jį niokoji. Tai kokioje šalyje išmokai laužyti medžius? Ar bent vieną medelį savo gyvenime esi pasodinęs?“ – belaukiant iškviestų kolegų kalbėjo pareigūnas.

Pažeidėjas nepratarė nė žodžio, matyt, savojo medžio dar nėra pasodinęs.

Suaugęs vyras norėjo pasisupti

Netikėtai įkliuvęs medelių skriaudėjas, kuris jau seniai išaugęs iš vaikiško amžiaus, dar bandė teisintis norėjęs pasisupti ant liepos šakos, o ta tik triukšt ir nulūžo.

„Aš netyčia, medis pasitaikė per silpnas“, – lemeno jis. Paskui telefonu nusifilmavo nulaužtą šaką. Įdomu, kam šiuo įamžintu „žygdarbiu“ planuoja pasigirti?

Aš netyčia, medis pasitaikė per silpnas.

Beje, policijos pareigūnas papasakojo pastebėjęs netoli nuo nulaužtos liepos gatvėje ant šono nuverstą šiukšlių konteinerį. Gali būti, kad tai to paties chuligano darbelis, bet, kaip sakoma, kas už rankos nenutvertas – ne vagis.

Nustatytas girtumas

Policijos komisariate nustatyta pažeidėjo asmenybė ir girtumas. Alkoholio matuoklis parodė lengvą, 1,43 promilės, girtumą.

Liepos laužymas pripažintas nedideliu chuliganizmu. Pagal Administracinių teisės pažeidimų kodeksą pažeidėjui gresia bauda nuo 100 iki 300 litų arba administracinis areštas iki trisdešimties parų.

Ko gero, keli šimtai litų baudos iš užsienio grįžusio vaikino neišgąsdins, tačiau, reikia pripažinti, jog įrašas apie administracinį pažeidimą jauno žmogaus biografijos tikrai nepapuoš. Be to, tai vieną dieną gali tapti kliūtimi, pavyzdžiui, norint tapti pareigūnu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Eurovizija 2018

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min