Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskelbtas nuosprendis Kuršėnų miškų urėdijos darbuotojams

Byla
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Byla
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių rajono apylinkės teismo nuosprendžiu VĮ „Kuršėnų miškų urėdija“ miškų urėdas A.J.K. pripažintas kaltu dėl piktnaudžiavimo, apgaulingo apskaitos tvarkymo, poveikio liudytojui ir dokumentų klastojimo.

Kaip informuoja STT, Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnai, atlikę ikiteisminį tyrimą, nustatė, kad A. J. K., būdamas valstybės tarnautojui prilygintas asmuo, piktnaudžiavo tarnyba ir apgaulingai tvarkė VĮ „Kuršėnų miškų urėdija“ buhalterinę apskaitą, taip pat siekdamas išvengti baudžiamosios atsakomybės suklastojo dokumentus, darė poveikį liudytojui.

Teismas, išnagrinėjęs šią bylą ir įvertinęs surinktus įrodymus, kaltu dėl piktnaudžiavimo pripažino ir VĮ „Kuršėnų miškų urėdija“ medienos ruošos, prekybos ir techninio padalinio viršininką P.J.

A.J.K. paskirta 18 tūkst.200 litų dydžio, o P.J. –  5 tūkst. 850 litų dydžio bauda. Šis nuosprendis gali būti apskųstas apeliacine tvarka Šiaulių apygardos teismui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min