Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskelbtas nuosprendis Kuršėnų miškų urėdijos urėdui

Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį Šiaulių apygardos teismas apeliacine tvarka išnagrinėjo baudžiamąją bylą pagal nuteistojo VĮ „Kuršėnų miškų urėdija“ miškų urėdo A.J.K. skundą.

Šiaulių apygardos teismas savo sprendimu patvirtino, kad Šiaulių rajono apylinkės teismas 2010 m. kovo 25 d. pagrįstai pripažino A.J.K. kaltu dėl piktnaudžiavimo, apgaulingo apskaitos tvarkymo, poveikio liudytojui ir dokumentų klastojimo. Tuo pačiu sprendimu Šiaulių apygardos teismas pakeitė A.J.K. skirtą bausmę, baudą sumažindamas nuo 140 MGL (18 200 litų) iki 60 MGL (7800 litų). Šis nuosprendis įsigaliojo nuo jo priėmimo dienos.

Primename, kad Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai, atlikę ikiteisminį tyrimą, nustatė, kad A.J.K., būdamas valstybės tarnautojui prilygintas asmuo, piktnaudžiavo tarnyba ir apgaulingai tvarkė VĮ „Kuršėnų miškų urėdija“ buhalterinę apskaitą, taip pat siekdamas išvengti baudžiamosios atsakomybės suklastojo dokumentus, darė poveikį liudytojui.

Šiaulių rajono apylinkės teismas, išnagrinėjęs šią bylą ir įvertinęs surinktus įrodymus, kaltu dėl piktnaudžiavimo pripažino ir VĮ „Kuršėnų miškų urėdija“ medienos ruošos, prekybos ir techninio padalinio viršininką P.J., kuriam buvo paskirta 45 MGL (5850 litų) dydžio bauda. Šis nuosprendis apeliacine tvarka nebuvo apskųstas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min