TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskutinę pavasario dieną – merginos šuolis nuo Nevėžio tilto

Pavakarę nusileidus prie Neries, gali matyti vagoje tarytum netelpantį jos vandenį, stebėti praeivių santykį su upe, mėginti aplenkti upės srovę.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: tiltas per upę
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) apibendrino praėjusios paros rezultatus. Kėdainių gelbėtojai antradienį iš Nevėžio upės išgelbėjo 20-metę, kuri nušoko nuo tilto.

Praėjusią parą Lietuvoje kilo 44 gaisrai, kuriuose buvo traumuoti 2 žmonės. Ugniagesiai dar atliko 18 kitų gelbėjimo darbų ir išgelbėjo 2 piliečius.

Skaudžiausi gaisrai kilo praėjusią naktį Vilniuje, pažymima trečiadienį PAGD atstovų išplatintame pranešime. Pirmasis jų buvo įregistruotas E.Pliaterytės gatvėje, kur užsidegė grupės savininkų dviejų aukštų mūrinis gyvenamasis namas. Per gaisrą apdegė ir buvo išardyta dalis pastato stogo, antrame aukšte išdegė virtuvė. Gesindamas gaisrą dūmais apsinuodijo 35 metų vyras, kurį medikai išvežė į ligoninę. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Kitas gaisras kilo sostinės V.Vaitkaus gatvėje, kur užsidegė daugiabučio namo butas. Gaisro židinys buvo virtuvėje, kur ant viryklės pridegė puodas su maistu. Ugnis buvo užgesinta parankinėmis priemonėmis, tačiau smalkėmis apsinuodijo 84 metų buto šeimininkė. Ją greitosios pagalbos darbuotojai irgi išvežė į ligoninę.

Ugnis šiąnakt niokojo virtuvę ir Panevėžyje, Dainavos gatvėje esančiame daugiabučiame name. Per gaisrą buto šeimininkas išėjo į laiptinę, o virtuvėje apdegė baldai, buitiniai prietaisai, langas, aprūko patalpos. Gaisro priežastys nustatinėjamos.

Praėjusią naktį Kauno rajono Panevėžiuko kaime, kaip įtariama, buvo padegtas ūkinis pastatas. Per gaisrą sudegė medinė pastato dalis, nudegė stogas, taip pat sudegė viduje 50 vištų, grūdai, pernykštis šienas, nenaudojamas lengvasis automobilis „VAZ 2101“, įvairūs žemės ūkio padargai. Įvykis tiriamas.

Antradienį ryte buvo gautas pranešimas, kad Klaipėdos rajono Dumpių kaime gaisras kilo vietos sąvartyne. Čia maždaug 500 kvadratinių metrų plote degė šiukšlės. Ugniagesiai, pasitelkę į pagalbą traktorių, perstumdė degančias šiukšles ir perpylė jas vandeniu.

Šilutės rajono Bumbuliškės kaime vakar vidurdienį užsiliepsnojo medinė vasaros virtuvė. Per gaisrą nudegė pastato stogas ir perdengimas. Apdegė sienos, viduje buvę pieno šaldytuvas ir melžimo aparatas. Nuo ugnies buvo išgelbėtas ūkinis pastatas. Gaisro aplinkybės tikslinamos.

Ugnis vakar nuniokojo dar 4 lengvuosius automobilius.

Vakar popiet Švenčionių ugniagesiai skubėjo į kelią Vilnius–Zarasai, kur 44-ame kilometre susidūrus lengvajam automobiliui su briedžiu, mašinoje buvo užspaustas žmogus. Nukentėjusysis buvo ištrauktas dar iki gelbėtojų atvykimo ir perduotas iškviestiems medikams. Ugniagesiai sutvarkė avarijos vietą.

Kėdainių gelbėtojai antradienį iš Nevėžio upės išgelbėjo 20-metę moterį, kuri nušoko nuo tilto į vandenį. Nukentėjusioji buvo iškelta į krantą ir perduota atvykusiems medikams.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min