Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskutinę rudens dieną – 37 gaisrai, kuriuose nežuvo nė vienas žmogus

Gaisras
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Gaisras
Šaltinis: 15min
0
A A

Per praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 37 gaisrus, atliko 8 kitus gelbėjimo darbus bei išgelbėjo 3 gyventojus. Žmonių aukų ir traumų gaisruose pavyko išvengti, tačiau ugnis jiems padarė nemažų nuostolių, trečiadienį informuoja Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

Praėjusią naktį apie vidurnaktį Prienų rajone, Pilotiškių kaime, užsiliepsnojo kol kas nenustatyto savininko gyvenamasis namas. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose, tad jo bei viduje buvusio turto išgelbėti nepavyko. Gaisro aplinkybės tiriamos.

Antradienį apie 10 val. 55 min. gaisras kilo Šilutės rajone, Kivylių kaime stovinčiame gyvenamajame name, sublokuotame su kitu mediniu gyvenamuoju namu. Gaisro metu sudegė gyvenamoji namo dalis, buitinė technika, baldai, namų apyvokos daiktai, dokumentai. Kitą pastatą ugniagesiams pavyko išgelbėti. Išdegė tik dalis jo stogo dangos, vandeniu buvo sulieti kambariai. Įvykis tiriamas.

Apie 19 val. Kaune, Jiesios plente esančio individualaus namo rūsyje įrengtoje katilinėje, užsidegė prie kieto kuro katilo sukrautos malkos. Per gaisrą apdegė ir aprūko katilinės sienos ir lubos, išsilydė elektros instaliacija.

Apie 20 val. 45 min. gaisras kilo taip pat Kaune, H. ir O.Minkovskių gatvės daugiabučio namo mansardoje įrengtame bute. Atskubėjus ugniagesiams, atvira liepsna jau degė čia įrengtas kambarys ir bendro naudojimo koridorius. Ugniagesiai pro mansardos langą ištraukiamomis kopėčiomis evakavo 3 gretimame bute buvusius piliečius. Gaisro metu išdegė kambarys, bendro naudojimo koridorius, apdegė ir buvo nuardyta palėpės apšiltinimo medžiaga. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Dar vienas gyvenamasis namas apie 23 val. užsiliepsnojo Marijampolėje, Prienų gatvėje. Per gaisrą sudegė namo veranda, apdegė apie 50 kv. m stogo, dalis lauko sienos, virtuvė ir mansardoje įrengtas kambarys, aprūko patalpos. Gaisro priežastis ir nuostoliai dar tikslinami.

Apie 13 val. 15 min. Akmenės rajone, Klyšių kaime, užsidegė mūrinis sandėlis. Gaisro metu išdegė jo viduje įrengta buitinė patalpa, dalis palėpės perdegimo, sudegė apie 150 kv. m pastato stogo. Gaisras įsiplieskė dėl krosnies bei dūmtraukio įrengimo ir jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min