2015-08-31 13:53

Paskutinę vasaros dieną prie vandens praleisti panorę panevėžiečiai žvyrkelyje nesuvaldė „Renault“

Tomas Markelevičius
Teisėsaugos aktualijų žurnalistas
Pirmadienį apie 11.30 val. trijų jaunuolių kelionė prie vandens baigėsi griovyje. Jaunas vairuotojas automobilio nesuvaldė žvyrkelyje.

„Renault Laguna“ nuo kelio nulėkė žvyrkelyje tarp Gailiūnų ir Pazūkų kaimų. Automobiliu važiavę jaunuoliai tvirtino, kad šiuo keliu važiavo į Berčiūnus, kur ketino prie vandens praleisti paskutinę vasaros dieną. Tačiau du vaikinai ir mergina kelionės tikslo nepasiekė.

Vingiuotame žvyrkelyje jaunas vairuotojas nepasirinko saugaus greičio, automobilį sumėtė ir šis nuskriejo nuo kelio. Šonu slydęs „Renault Laguna“ užstrigo nedideliame griovyje.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Incidento metu automobilis buvo gerokai aplankstytas, nusimontavo viena padanga. Įvykio metu ekipažo nariai nesusižeidė, nepadarė žalos ir jokiam kitam turtui, todėl policijos pareigūnų nusprendė nekviesti. Jaunuoliai neatrodė apgirtę ar kitaip apsvaigę.

Tačiau automobiliu išvažiuoti iš griovio jaunam vairuotojui nepavyko. Jis buvo priverstas kviesti techninės pagalbos automobilį. Transporto priemonė buvo ištraukta ant kelio.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Automobilio savininkas nusprendė, kad transporto priemonės neberemontuos ir tvirtino, kad jau rytoj „Renault Laguna“ pradės ardyti.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą