Dabar populiaru
15min ŽIŪRĖK
Publikuota: 2015 vasario 2d. 16:55

Paskutinis sausio savaitgalis Alytaus krašte: kuo girtesni – tuo piktesni

Pagirios
„Fotolia“ nuotr. / Asociatyvinė iliustracija

Paskutinį sausio savaitgalį Alytaus policijos pareigūnai pradėjo 26 ikiteisminius tyrimus. Net septyni iš jų pradėti dėl smurto atvejų. Sutuoktiniai ir sugyventiniai smurtavo prieš antrasias puses, broliai mušėsi su broliais, suaugę vaikai kėlė ranką prieš pagyvenusius tėvus, o tėvai smūgiais ir keiksmais auklėjo mažamečius savo vaikus.

Sausio 30-ąją, 28 metų vyriškis kreipėsi į Lazdijų policijos pareigūnus dėl 30-mečio brolio nepaliaujamo smurtavimo.

Sausio 31-osios vakare, Alytaus policijos pareigūnus į pagalbą kvietėsi 38 metų alytiškė prieš kurią, namuose, smurtavo sutuoktinis.

Sekmadienio šeimyniniai pietūs, alytiškių namuose, ramūs nebuvo, du trylikamečiai broliai ir jų mama bėgo iš namų dėl pernelyg įsismarkavusio tėvo. Vyriškis prie pietų stalo įplieskė šeimyninį konfliktą, grasino savo sūnums, kėlė prieš juos ranką ir varė iš namų. Nepasigailėjo alytiškis ir jųdviejų vaikų motinos, ši nuo neblaivaus vyriškio sugebėjo apsisaugoti. Kartu su vaikais pabėgo iš namų ir iškvietė policiją.

Visi smurtautojai dienas leidžia areštinėje. Tolesnį jų likimą spręs teismas. Daugeliu atvejų smurtas prasiveržia susipykus, kai santykius pradeda aiškintis neblaivūs asmenys. Dažniausiai padauginę alkoholio būna smurtautojai.

Per praėjusį savaitgalį Kelių policijoje užregistruoti trys eismo įvykiai, kuriuose sužeistas vienas asmuo. Išaiškinti 73 Kelių eismo taisyklių pažeidimai, daugiausia, net 29 dėl Kelių ženklo ar ženklinimo nesilaikymo, sulaikytas vienas neblaivus vadeliotojas.

Sausio 30 d., 14.40 val., Alytuje, Naujosios – Kalniškės – Putinų gatvių sankryžoje, galimai degant geltonam šviesoforo signalui, devyniolikmetis vaikinas, vairuodamas automobilį „Peugeot Partner“, partrenkė žaliam šviesoforo signalui degant per perėją ėjusią 50-ies metų moterį. Pėsčioji nuvežta į Kauno klinikas. Automobilio vairuotojas blaivus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie 15min