Pirmadienį Klaipėdos policijoje gautas 65-erių vyro pareiškimas, kuriame nurodoma, kad apie 19.38 val. į mobilųjį telefoną gavo žinutę su nurodymu paspausti atsiųstą nuorodą.
Tai padarius, iš pareiškėjo banko sąskaitos buvo nuimta 1950 eurų.
Pradėtas tyrimas dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo.
