Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasvalio rajone į griovį nuvažiavo latvio vilkikas su 24 tonomis žirnių

Šaltinis: 15min
19
A A

Pirmadienio popietę Pasvalio rajone, kelio „Via Baltica“ atkarpoje netoli Talačkonių gyvenvietės, į griovį nuvažiavo latvio vairuojamas vilkikas. Vairuotojas per avariją nesusižalojo.

Latvis vilkiku DAF iš Rygos į Ispaniją gabeno 24 tonas žirnių. Vairuotojas pasakojo, kad vilkikas į griovį nuvirto tuomet, kai jis bandė išvengti susidūrimo su lengvuoju automobiliu. Anot latvio, lengvojo automobilio vairuotojas avarinę situaciją sukėlė tyčia.

„Išvažiuojant iš aikštelės prieš pat mane užlindo mašina. Turėjau staigiai stabdyti. Vėliau įsibėgėjau ir tas pats automobilis, važiavęs priekyje, vėl netikėtai kirto per stabdžius. Stabdžiau ir aš. Teko sukti į šoną. Ratas pagavo kelkraštį ir nuvirtau. O tas automobilis nuvažiavo“, – sakė vilkiką vairavęs latvis.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarija Pasvalio rajone
Tomo Markelevičiaus nuotr./Avarija Pasvalio rajone

Per avariją vilkiko vairuotojas nenukentėjo, buvo blaivus. Vilkikas taip pat apgadintas ne itin smarkiai, tačiau vairuotojo krovinių vežimo bendrovei teks spręsti, kaip kuo greičiau perkrauti žirnių krovinį.

Kai krovinys bus perkrautas, planuojama pradėti vilkiko ir jo priekabos evakuacijos darbus. Dėl to gali būti sustabdytas ar apribotas eismas kelyje „Via Baltica“ tarp Talkonių ir Talačkonių gyvenviečių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min