Dabar populiaru
Publikuota: 2016 kovo 15d. 18:23

Pataisos namų padangių ramybę drumstė dronai

Sulaikytas dronas ir juo gabentas krovinys, nepasiekęs nuteistųjų
Kalėjimų departamento nuotr. / Sulaikytas dronas ir juo gabentas krovinys, nepasiekęs nuteistųjų

Savaitgalį budrūs Alytaus pataisos namų ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos apsaugos ir priežiūros pareigūnai sulaikė į neteisėtus krovinius nuteistiesiems gabenančias skraidykles.

Šeštadienį, kovo 12 d. apie 17.47 val. Alytaus pataisos namuose iš apsaugos bokštelių prižiūrėtojai gavo pranešimą, jog virš pataisos namų teritorijos skrenda dronas – bepilotė skraidyklė. Nubėgę už sveikatos priežiūros pastato, draudžiamojoje zonoje ant žemės pareigūnai rado droną, šalia kurio buvo rastas paketas, kuriame buvo aptikti du mobiliojo ryšio telefonai.

Kalėjimo departamento nuotr./Sulaikytas dronas
Kalėjimo departamento nuotr./Sulaikytas dronas

Panaši situacija pasikartojo ir Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 3-iame sektoriuje, kai apie 21.45 val., apsaugos ir priežiūros budinčiosios pamainos pareigūnai pastebėjo, kad iš šalia esančio miško pusės atskrenda dronas, kuris nusileido į gyvenamojoje zonoje esančią futbolo aikštę.

Pareigūnai skubiai reagavo į įvykį, patykojo kol nusileis ir perėmė krovinį su visa skraidykle. Prie drono buvo pritvirtintas vienas paketas, kuris, atvykus policijai, buvo apžiūrėtas.

Pakete buvo trys mobilaus ryšio telefonai ir trys šių telefonų baterijos.

Dronas be kameros, primityviai buvo valdomas iš miško, pasakojama Kalėjimų departamento atstovų antradienį paviešintame pranešime.

Pareigūnai šalia 3-io sektoriaus esančiame Aleksandruvkos kelyje pastebėjo apsisukusio automobilio padangų žymes bei paliktus kelių asmenų pėdsakus. Įtariama, kad šias žymes paliko droną pasitelkę draudžiamų daiktų nuteistiesiems „tiekėjai“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min