Dabar populiaru
Publikuota: 2016 vasario 22d. 15:38

Patašinės kaime nusitašęs jaunuolis „Audi“ priparkavo į pastato sieną

Įvykio vietoje
Marijampolės apskrities VPK nuotr. / Įvykio vietoje

Marijampolės policijos pareigūnai ir laisvadieniais sulaiko pažeidėjus. 26-erius metus Marijampolės policijoje dirbančiam mobilaus būrio patruliui Valentinui Samsanavičiui praėjęs šeštadienis buvo labiau panašus į tarnybą nei į laisvadienį.

Patašinės kaime (Marijampolės sav.) esančių namų kieme besisukiojęs vyras pamatė dideliu greičiu pro šalį pralekiantį automobilį ir netrukus išgirdo trenksmą. Išbėgęs į gatvę pamatė, kad į pastato sieną bandė „įsiparkuoti“ „Audi“ automobilis. Iš jo išlipo jaunuolis ir, pasak V.Samsanavičiaus, buvo bepasišalinąs iš įvykio vietos. 

Policijos pareigūną savame kaime, be abejo, visi pažįsta. Net ir neuniformuotam policininkui vaikinas nesipriešino, kai buvo sulaikomas. Netrukus atvykę Kelių policijos pareigūnai nustatė, kad automobilį vairavo 21-erių jaunuolis, neturintis teisės vairuoti, o alkotesterio rodmenys užfiksavo 1,70 promilės alkoholio. Apsvaigęs jis nepasirinko saugaus greičio, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į šalia jo esančio pastato sieną. 

Šis „prasilėkimas“ kaimo gatve vaikinui gali kainuoti nepigiai – jam gresia bauda nuo 1 448 iki 1 592 eurų su transporto priemonės konfiskavimu ar be jo arba administracinis areštas nuo dešimties iki dvidešimties parų su transporto priemonės konfiskavimu. 

Bet tai – visiškas niekis, lyginant su tuo, kas galėjo nutikti, jei vaikino kelyje būtų pasitaikę praeivių.

Policija ragina gyventojus nebūti abejingus neblaiviems vairuotojams – neleisti jiems sėsti prie vairo arba informuoti apie tai telefonu 112.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Vardai

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min