Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 03 23, 10:24

Patikėjusi šeimos prakeiksmu, moteris „egzorcistei“ atidavė per 33 tūkst. eurų

61-erių metų Pakruojo rajono gyventojos šeima, praėjusių metų liepą patekusi į sukčiaus-egzorcisto pinkles, per pusmetį prarado 33 380 eurų.
Burtai
Asociatyvi nuotr. / 123RF.com nuotr.

Įtikėjusi savo šeimos prakeiksmu, moteris su sutuoktiniu pinigus pervesdavo už tai, kad prakeiksmas būtų panaikintas, o vėliau ir už tai, kad susigrąžintų už prakeiksmo panaikinimą prarastus pinigus. Šeima prarado ne tik turėtas santaupas, bet ir tūkstančius pasiskolintų eurų.

Praėjusių metų liepos pabaigoje pakruojiškę išgąsdino nepažįstamos rusakalbės moters telefoninis skambutis. Prisistačiusi Milenos vardu, nepažįstamoji pareiškė neva esanti egzorcistė ir pranešė, kad moters anūkui gresia mirtis. Siekiant to išvengti, reikia panaikinti prakeiksmą. Dievobaimingos Pakruojo rajono gyventojos giminėje buvo daug mirusių žmonių, kurių mirties priežastys, anot jos, yra nežinomos. Tad išsigandusi dėl savo, vyro ir anūkų gyvybių, ji iš karto sutiko, kad būtų atliktas prakeiksmo panaikinimo ritualas.

Nors į moters klausimą apie tokios paslaugos kainą skambinusioji atsakė, kad dirba su Dievo pagalba ir pinigai nebus imami, tačiau, kaip vėliau paaiškėjo, pinigų vis dėlto prireikė.

Milena nurodė, kad, ruošiantis prakeiksmo panaikinimo seansui, reikia atlikti pinigų pervedimo operaciją. Pakruojiškė nuvyko į paštą ir pervedė 220 eurų į nurodytą sąskaitą. Pinigų gavėjas buvo vyras iš Moldovos. Už pervedimą teko pakloti beveik 10 eurų komisinį mokestį.

Po kelių dienų telefonu įvyko prakeiksmo naikinimo seansas. Tačiau, pasirodo, vieno seanso buvo negana ir „egzorcistė“ rekomendavo ruoštis kitam seansui. Jo pasirengimui į Moldovą teko pervesti 2400 eurų ir sumokėti 70 eurų komisinį mokestį.

Dar po keleto dienų įvyko pakartotinis egzorcistinis ritualas telefonu, po kurio pakruojiškė vėl išgirdo apie dar vieno seanso būtinybę. Pinigai į Sakartvelo, Moldovos ir Ukrainos bankų sąskaitas buvo pervedami dar ne vieną kartą. Pritrūkusi pinigų, šeima paniro į skolas.

Po devynių seansų „egzorcistė“ nebeskambino. Tada su ja susisiekti norėjo pati pakruojiškė. Milena bendrauti nebenorėjo, telefonu atsiliepdavo kita moteris, pažadėdavo, kad „egzorcistė“ perskambins, tačiau tai neįvykdavo. Galiausiai pakruojiškei buvo pažadėta grąžinti visus pinigus. Ji buvo nukreipta pas „vyriausiąjį finansininką“ ir tada prasidėjo antroji šios istorijos dalis.

„Finansininkas“ nurodė, kad, norint susigrąžinti pinigus, reikia pervesti pinigų mokesčiams. Vėliau prašoma pinigų draudimui, kurjeriui, deklaracijai ir t. t. Šeima vykdė sukčių iškeltas sąlygas, skolinosi pinigus ir darė nurodytus pervedimus.

Kai pakruojiškė pasakė, kad daugiau pinigų ir net žmonių, iš kurių galėtų pasiskolinti, nebeturi, sulaukė atsakymo, kad pinigai nebus grąžinti, nes jie nesumokėjo visos „įvairiems mokesčiams“ reikalingos pinigų sumos, gąsdino prakeiksmo sugrįžimu.

Nuo praėjusių metų liepos pabaigos iki šių metų kovo Pakruojo rajono šeima prakeiksmui panaikinti ir tam išleistiems pinigams susigrąžinti sukčiams pervedė 32 400 eurų, sumokėjo 980 eurų komisinį mokestį už pervedimus ir tik tada susizgribo, kad pinigus padovanojo sukčiams.

Tikrai sunku suprasti žmones, kurie pinigus perveda gyvenime nematytiems asmenims ir leidžiasi jų mulkinami tol, kol numaunamos paskutinės kelnės. Greičiau tai galima pavadinti hipnozės, o ne prakeiksmo naikinimo seansais.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min