Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 13d. 14:59

Patikima telefoninių sukčių taktika Kaune – pasakoti apie į bėdą patekusius artimuosius

Moteris, kalbanti telefonu
J.Širkajevos nuotr. / Telefoniniai sukčiai

Pastaruoju metu Kaune padaugėjo atvejų, kai telefoniniai sukčiai apgauna gyventojus pasakodami apie į bėda patekusį sūnų, dukrą, seserį ar brolį, kuriam skubiai reikia pinigų. Trečiadienį tokiomis istorijomis patikėjo dvi garbaus amžiaus senolės.

Birželio 12 d., apie 14.30 val. Kaune, Grybausko gatvėje gyvenančiai 82 m. pilietei V.R. į namų telefoną paskambino vyras, prisistatęs sūnumi. Jis apgaulės būdu iš jos išviliojo 5 tūkst. Lt. Pinigus apie 16 val. senolė padavė atvažiavusiam jaunuoliui. Tik vėliau, susisiekusi su sūnumi, suprato, kad buvo apgauta. Tyrimą atlieka Kauno miesto Centro policijos komisariato pareigūnai.

Tą pačią dieną, apie 18.30 val. Garliavoje (Kauno r.), V.Kudirkos gatvėje gyvenančiai 89 m. pilietei O.M. paskambinęs nepažįstamas vyras prisistatė policijos pareigūnu. Jis pasakė, kad jos sesuo ligoninėje sužalojo mažametę mergaitę ir operacijai reikalingi 4 tūkst. Lt. Netrukus atvykusiai nepažįstamai merginai O.M. padavė 2 tūkst. Lt. Vėliau senolė suprato, kad buvo apgauta. Tyrimą atlieka Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

09:12
07:48
01:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min