Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 16d. 15:34

„Patrulių“ baudžiamoji byla. Policininkas apie buvusį savo kolegą Milgedą Aleksandravičių: „Jis net surakintas mums grasino!“

Milgedas Aleksandravičius
15min.lt nuotr. / Milgedas Aleksandravičius

Nagrinėjama baudžiamoji byla, kurioje dėl pasipriešinimo pareigūnams prieš teismą stojo buvęs policininkas, grupės „Patruliai“ narys M.Aleksandravičius ir jo bičiulis Vidmantas Žumbakis.

Pirmadienį Vilniaus miesto 3-iame apylinkės teisme teko prisiminti įvykius, nutikusius praėjusių metų balandį pačiame sostinės centre. Keturi policininkai ir vienas bendrovės „Sauda“ darbuotojas yra pripažinti nukentėjusiaisiais baudžiamojoje byloje, kurioje kaltinimai dėl pasipriešinimo ir pareigūnų įžeidimo yra pateikti buvusiam policijos pareigūnui M.Aleksandravičiui ir jo draugui V.Žumbakiui, rašo delfi.lt.

Byla šiems vyrams buvo iškelta po praėjusių metų balandžio 2-ąją apie 23.20 val. įvykusio konflikto su policijos patruliais. Tąsyk sostinės centre budėję pareigūnai pastebėjo dideliu greičiu iš Gedimino prospekto į Totorių gatvę, į kurią iš centrinės sostinės gatvės įvažiuoti buvo draudžiama, įsukusį „Citroen Berlingo“.

Pareigūnai įtarė, kad M.Aleksandravičius vairavo girtas. Be to, vairuotojas nepateikė pareigūnams pažymėjimo. Kilo nuožmus konfliktas: varžovai kibo vieni kitiems į atlapus, liejosi keiksmažodžiai, net sulinko antrankiai.

Netrukus į Totorių gatvę atvykęs automobilį nutempti turėjęs bendrovės „Sauda“ darbuotojas Vidmantas Jankunecas teisme pasakojo, kad ant „Citroen Berlingo“ prikabinęs trosą su kabliu sulaukė pretenzijų iš V.Žumbakio. „Jis pribėgo, atkabino trosą, metė į mane, o kai jį bandžiau pakelti nuo šaligatvio, į galvą trenkė kumščiu“, – delfi.lt cituoja vyrą, nuo smūgio net pargriuvusį ant šaligatvio.

„Jis net surakintas mums grasino – pamatysit, kas jums už tai bus, – teisme apie buvusį savo kolegą Milgedą sakė vyresnysis patrulis Gytis Varžgalys.

Kaltinamieji pareiškė, kad kaltės nepripažįsta.

M.Aleksandravičius ir V.Žumbakis teisme išsamesnių parodymų dar nedavė – jie kalbės tik po visų nukentėjusiųjų ir liudytojų apklausos.

Už pasipriešinimą policijai bičiuliams gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 3 metų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min