Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Pavargęs“ Baltarusijos diplomatas Vilniaus centre sukėlė avariją, ambasados darbuotojai iš žurnalistų reikalavo „leidimo filmuoti ir fotografuoti“

Jaroslavas Diktijevskis avarijos vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Avariją Naugarduko gatvėje sukėlė Baltarusijos diplomatas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaip įtariama, neblaivus Baltarusijos diplomatas Vilniaus centre ketvirtadienio vakarą sukėlė avariją, per kurią apdaužyti trys automobiliai. Nepatenkinti žurnalistų dėmesiu šiam įvykiui, Baltarusijos ambasados darbuotojai iš fotografų ir operatorių reikalavo „leidimo filmuoti ir fotografuoti“.

Incidentas Naugarduko g. įvykio apie 21.15 val. Kaip manoma, neblaivaus Baltarusijos ambasados patarėjo Jaroslavo Diktijevskio vairuojamas automobilis „VW Jetta“ rėžėsi į stovintį mikroautobusą „Renault“. Nuo smūgio šis pajudėjo ir trenkėsi į priešais stovintį automobilį BMW.

Per incidentą žmonės nenukentėjo, tačiau visi trys automobiliai apdaužyti.

Kaip vėliau žurnalistams sakė automobilio BMW savininkas, jis avarijos nematė. Apie įvykį jis sužinojo tik susiruošęs kažkur važiuoti.

BMW savininkas teigė trumpai pabendravęs su avariją sukėlusiu vyru.

„Jis net neneigė, kad yra išgėręs. Sakė, kad tiesiog nepastebėjo stovinčių mašinų“, – sakė BMW savininkas.

Į įvykio vietą atvykę policijos patruliai tik skėstelėjo rankomis. Avariją sukėlęs J.Diktijevskis yra A lygio diplomatas, jį saugo diplomatinė neliečiamybė. Todėl pareigūnai negalėjo net patikrinti diplomato girtumo, nors buvo visiškai įsitikinę, kad jis neblaivus.

Policininkai įvykio vietoje tik užpildė reikiamus avarijos dokumentus ir sudaužytą „VW Jetta“ grąžino ambasados darbuotojams.

Kol buvo tvarkomi avarijos dokumentai, J.Diktijevskis „vėdinosi“ greta sudaužytų automobilių. Įvykio vietoje pasirodžius žurnalistams, ambasados darbuotojai jį pasodino į žaliais diplomatiniais numeriais pažymėtą mašiną.

Avariją sukėlęs diplomatas buvo ramus, jokių pretenzijų niekam nereiškė. O štai į automobilį jį nuvedęs neprisistatęs vyras žurnalistų pasirodymu buvo labai nepatenkintas. Iš pradžių jis užsipuolė žurnalistus rankomis bandydamas dengti kameras ir varydamas juos iš įvykio vietos, vėliau rusiškai klausė, gal reikėtų jas sudaužyti, ir pradėjo reikalauti „leidimo filmuoti ir fotografuoti“.

Smulkus konfliktas baigėsi nedidele diskusija apie demokratiją, žmogaus teises ir žodžio laisvę.

Policija teigia avariją sukėlusio diplomato nubausti negalėsianti. Pareigūnai tvirtina galintys tik visą surinktą medžiagą apie J.Diktijevskio „nuotykius“ perduoti Lietuvos užsienio reikalų ministerijai.

VIDEO: „Pavargęs" Baltarusijos diplomatas Vilniaus centre sukėlė avariją

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min