Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paviešintas įrašas, kaip meistriškai Šiaulių policija apvertė sprunkantį girtuoklio „Mercedes“

Avarija Šiaulių r.
Šiaulių apskrities VPK nuotr. / Avarija Šiaulių r.
Šaltinis: 15min
7
A A

Šiauliečius pašiurpinusį ir policijos pareigūnų reikalavimą sustoti ignoravusį neblaivų vairuotoją sustabdė tik kūlverstis automobiliu, kurio vairavimo patirties stokojantis 32 metų šiaulietis dėl didžiulio greičio nebesuvaldė. Iš policijos paviešinto įrašo matyti, kad bėglys Ginkūnuose buvo stabdomas rizikingai, tačiau avarija susiklostė taip sėkmingai, kad belieka įvertinti pareigūnų profesionalumą.

Vinguriuojantį po kelią ir į priešingą eismo juostą išvažiuojantį „Mercedes-Benz E300“ praeiviai pastebėjo šalia Šiaulių esančiame Ginkūnų kaime. Įtarę, kad už vairo sėdi galimai neblaivus vairuotojas, jie susisiekė su Šiaulių apskrities policijos budėtojais.

Dėl kilusios grėsmės visuomenei (nurodytas automobilis judėjo Šiaulių miesto centro link, kuriame visada yra žmonių), į nurodytą vietą operatyviai išskubėjo du patrulių ekipažai.

Jų reikalavimą sustoti „Mercedes-Benz E300“ vairuotojas ignoravo ir didžiuliu greičiu spruko nuo policijos pareigūnų. Skriedamas didesniu nei 100 km per valandą greičiu gatvelėmis, kuriose eismas ribotas iki 20 km per valandą, automobilio vairuotojas transporto priemonės nebesuvaldė – sumėtytas automobilis vertėsi.

VIDEO: Gaudynės Šiauliuose: girtas vairuotojas, sprukdamas automobiliu nuo policijos, vertėsi

Kūlverstis baigėsi laimingai tiek vairuotojui, tiek kartu su juo važiavusiam neblaiviam keleiviui, tiek aplinkiniams. 33 metų keleiviui, kuris buvo tiek girtas, jog nebesugebėjo įpūsti į alkoholio matuoklį, Respublikinėje Šiaulių ligoninėje diagnozuotos rankos žasto ir kojos kelio žaizdos bei galvos sumušimas.

Vairuotojui nustatytas 2,83 prom. girtumas ir galvos, blauzdos bei čiurnos sumušimai. Abu vyrai išleisti gydytis ambulatoriškai. Tik vienas jų išvyko į namus, o vairuotojas – į areštinę, pasakojama Šiaulių apskrities VPK pirmadienį paviešintame pranešime.

Jam už tai, kad kelių transporto priemonę vairavo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio, pradėtas ikiteisminis tyrimas. O už tai, kad nepakluso teisėtam policijos reikalavimui sustoti ir transporto priemonę vairavo neturėdamas tam teisės, pradėta administracinė teisena.

Įtariama, kad teisės vairuoti neįgijęs vyras prie automobilio vairo girtas sėda ne pirmą kartą. Šių metų kovo 11-ąją Šiauliuose, Ganyklų g., į gyvenamojo namo tvorą atsitrenkė automobilis „VW New Beetle“. Prie automobilio buvo rasti tas pats neblaivus (2,06 prom.) 32 metų šiaulietis ir neblaivi (2,80 prom.) jo bendraamžė moteris.

Kas vairavo transporto priemonę, nė vienas neprisipažino. Atsakymas į šį klausimą bus surastas ikiteisminio tyrimo metu.

„Mercedes-Benz E300“ vairuotojas su teisėsauga reikalų turi nuolat, ne kartą yra baustas administracine tvarka už tai, kad neblaivus pažeidinėjo viešąją tvarką, vagiliavo iš parduotuvių bei teistas už įvairius nusikaltimus. Po pastarosios bausmės atlikimo jis į Šiaulius grįžo praėjusių metų vasarą ir jau spėjo tapti įtariamuoju net keturiose baudžiamosiose bylose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min