Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pavogtą „VW Passat“ nusikaltėlių trijulė pardavė už 200 litų

Panevėžio policija
Panevėžio policijos nuotr. / Panevėžio policija
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pavogtus nenaujus automobilius vagysčių organizatorius ir jo pagalbininkai „broliai Rankelės“ patys ardė, atidavė automobilius dėl dalių ardančiam meistrui, vieną pardavė už 200 litų. Atrodo, kad dvidešimt trejų vadeivai ir jaunesniems jo parankiniams norėjosi tik papildyti adrenalino atsargas.

Kaip informuoja Panevėžio policija, praėjusių metų balandį iš namo kiemo Panevėžyje, Žemaičių g., pavogtas 1993 m. laidos automobilis VW Passat. 2010 m. vasarį pavogti du automobiliai – 1992 metų Seat Toledo ir 1985 m. VW Golf. Nė viename jų nebuvo įrengtų apsaugos priemonių.

Duomenų apie šiuos automobilius vogusius asmenis Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Autotransporto priemonių grobimo tyrimo skyriaus pareigūnai neturėjo iki tol, kol netikėtai apgadintas automobilis VW Golf neatsirado prie namo Panevėžyje, Žemaičių gatvėje.

Gauta informacija leido pareigūnams įtarti, kad automobilį pavogė policijai žinomas, anksčiau teistas už vagystę dvidešimt trejų panevėžietis E.L. Prieš laiką paleistas iš įkalinimo vietos jis padarė pažeidimą, ir teismas nutarė grąžinti jį į įkalinimo įstaigą. Po teismo E.L. pasislėpė, buvo paskelbta jo paieška.

Ikiteisminis tyrimas nustatė, kad trijų automobilių vagystes organizavusiam įtariamajam E.L. talkino „broliai Rankelės“ – dvidešimt dvejų D.K. ir devyniolikmetis D.K. Broliai anksčiau neteisti, į policijos akiratį nebuvo pakliuvę.

Trijulė automobilį VW Passat pardavė už 200 Lt, VW Golf apardė ir pastatė namo kieme Žemaičių g., Seat Toledo automobilį, pažadėję sumokėti už darbą, atidavė automobilius dėl dalių ardančiam meistrui Panevėžio r., Bernatoniuose.

Pareigūnai perspėja automobilių ardytojus, iš nepažįstamų asmenų priimančius tvarkingus, važiuojančius automobilius ardyti, kad toks neatsargumas gali turėti ir nemalonių pasekmių.

Komentarai
Temos Panevėžys
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min