Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 12d. 10:39

Pavogto „Mitsubishi“ savininkai užfiksavo įžūlų vagį: atsidarė kiemo vartus ir išvažiavo

Kėdainiuose pavogtas „Mitsubishi“ automobilis
Skaitytojos nuotr. / Kėdainiuose pavogtas „Mitsubishi“ automobilis

Į 15min redakciją kreipėsi ankstų sausio 12-osios rytą Kėdainiuose pavogto „Mitsubishi Grandis“ automobilio savininkai. Kaip užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros, vagis darbavosi ramiai ir užtikrintai: užėjo į kiemą, patikrino visas transporto priemones, atsidarė vartus ir su viena jų išvažiavo. Kėdainiečiai prašo visuomenės pagalbos.

2006 m. pagamintas pilkos spalvos „Mitsubishi Grandis“ (registraciniai numeriai GJF 710) iš privataus namo kiemo Kėdainių J.Janonio gatvėje pavogtas sausio 12 d. 05.34 val.

Skaitytojos nuotr./Kėdainiuose pavogtas „Mitsubishi“ automobilis
Skaitytojos nuotr./Kėdainiuose pavogtas „Mitsubishi“ automobilis

„Automobilį turėjome trejus su puse metų. Kai vyko vagystė, visi šeimos nariai miegojo. Vyriškis tiesiog užėjo į uždarą kiemą, rado atrakintą automobilį su raktu spynelėje ir kaip niekur nieko atsidaręs vartus išvažiavo. Viskas užfiksuota vaizdo stebėjimo kamera“, – teigė „Mitsubishi“ savininkė.

Iš atsiųsto vaizdo įrašo matoma, kaip vyras, atsidaręs vartelius, užeina į kiemą. Pirmiausiai patikrina jame stovintį BMW automobilį. Šis užrakintas. Vėliau jo akį patraukia tolėliau, ne vaizdo stebėjimo kamerų zonoje, stovintis „Mitsubishi“. Vagis kuriam laikui pradingsta. Po minutės jis ateina atsidaryti kiemo vartų, netrukus su vogtu automobiliu pro juos ir išvažiuoja. Niekur, rodos, neskuba.

Pavogto automobilio savininkės teigimu, iš viso kieme stovėjo penkios transporto priemonės. Vaizdo įraše matomas BMW taip pat priklauso šiai šeimai.

„Manome, kad buvo plėšiami ir kiti automobiliai. Vagis, tikėtina, jau buvo kažką pakeliui apiplėšęs: rankose nešėsi automobilio radio grotuvą. Jei ką nors matėte ar atpažįstate vagį, prašome pranešti. Jei bus žinančių apie pavogtą automobilį, atsilyginsime“, – pažadėjo „Mitsubishi“ savininkė, įvardijusi 4 tūkst. eurų nuostolį.

Skaitytojos nuotr./Kėdainiuose pavogtas „Mitsubishi“ automobilis
Skaitytojos nuotr./Kėdainiuose pavogtas „Mitsubishi“ automobilis

Kauno apskrities policija pranešimo apie šią vagystę sulaukė šeštadienį 7.22 val.

Ką nors žinančius apie pavogtą automobilį ar besidarbavusį vagį, prašoma kreiptis į policiją, paskambinus 112, arba šiuo numeriu 8 670 36634.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min