Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 7d. 08:50

Pavydo dramos Klaipėdoje: buvusioms mylimosioms atkeršyta sudeginus jų turtą

Klaipėdoje demaskuoti du padegėjai
Policijos nuotr. / Klaipėdoje demaskuoti du padegėjai

Klaipėdos policija praneša išnarpliojusi porą tyčinių padegimų. Nuo padegėjų pasiskundė nukentėjusios dvi jaunos klaipėdietės. Paaiškėjo, kad moterų turtą suniokojo jų dėmesio nesulaukę kavalieriai.

2014 m. spalį paryčiais Klaipėdoje, buvusio žvejybos uosto rajone, buvo padegtos vieno buto durys. Nusikaltimo vietoje ugniagesiai sulaikė ir perdavė atskubėjusiems policijos pareigūnams 21-erių anksčiau teistą klaipėdietį.

Įtariamasis buvo uždarytas į areštinę, vėliau jam paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės. Tyrėjai įtaria, kad šis uostamiesčio gyventojas tokiais veiksmais kerštavo buvusiai savo draugei.

Po mėnesio šis vaikinas kartu su savo tris kartus teistu bičiuliu buvo dar kartą uždarytas į areštinę. Jiems pareikšti įtarimai dėl automobilio „Ford“ padegimo.

Įtariamieji prisipažino įvykdę nusikaltimą, patvirtino savo parodymus įvykio vietoje bei  ikiteisminio tyrimo teisėjai. Pirminiais duomenimis, nusikaltimo motyvu tapo antrojo vaikino jausmai „Ford Focus“ savininkei.

Tačiau vėliau šie įtariamieji ir patys tapo nusikalstamų veikų aukomis. 2014 m. lapkritį minėti vaikinai ir dar vienas 1972 metais gimęs klaipėdietis kreipėsi į medicinos įstaigą ir pranešė, jog buvo užpulti Klaipėdoje ties namu, esančiu buvusio žvejybos uosto rajone. Nukentėjusiesiems diagnozuoti veido nubrozdinimai ir šautiniai sužalojimai, galvos žaizdos.

Šie padegimais įtariami vaikinai kėlė grėsmę ir eismo saugumui Klaipėdos apskrities keliuose.

2014 m. lapkričio pabaigoje Klaipėdoje, Baltijos prospekte, pavojingai manevruodami automobiliu, jie vos nepartrenkė pėsčiosios, o tos pačios dienos vakare Kretingos rajone nepakluso reikalavimui sustoti, taranavo policijos automobilį su įjungtais šviesos ir garso signalais, tačiau buvo sulaikyti Kretingos rajono policijos komisariato pareigūnų. Automobilio vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis.

Vaikinams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai už nepaklusimą reikalavimui sustabdyti transporto priemonę, pasitraukimą iš eismo įvykio vietos, pasipriešinimą policijos pareigūnams bei teisėtų reikalavimų nevykdymą.

Už svetimo turto sunaikinimą visuotinai pavojingu būdu bičiuliams gresia areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

VIDEO: Klaipėdoje demaskuoti du padegėjai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min