TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pedofilas iš Telšių Adolfas Šalavėjus pareiškė nesupratęs, kodėl teismas neskyrė jam mirties bausmės

Antrankiai
Policijos nuotr. / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šis nuosprendis A.Šalavėjui jau ketvirtasis jo gyvenime. Šįkart tris mergaites nuskriaudęs vyriškis turės kalėti 11,5 metų.

Dvi nepilnametes sugyventinės dukteris išžaginęs ir dar vieną mergaitę nuskriaudęs 43 metų telšiškis Adolfas Šalavėjus turės kalėti 11 metų ir 6 mėnesius.

Šis nuosprendis A.Šalavėjui jau ketvirtasis jo gyvenime, ketvirtadienį rašo „Lietuvos rytas“

Pirmą kartą dėl išžaginimo prieš teismą A.Šalavėjus stojo dar būdamas nepilnametis.

2000 metais ankstesnės sugyventinės dukterų išžaginimu apkaltintą A.Šalavėjų Šiaulių apygardos teismas nuteisė 10 metų nelaisvės, tačiau Lietuvos apeliacinis teismas bausmę sušvelnino iki 3 metų.

Vieną naujosios sugyventinės dukterį iškrypėlis lytiškai išnaudoti ėmė, kai mergaitei buvo 13 metų.

Prievarta liovėsi, kai mergaitė ėmė bręsti. Tuomet iškrypėlio žvilgsnis nukrypo į jaunesnę sugyventinės dukterį. Žaginimai buvo ne vienkartiniai.

Už grotų A.Šalavėjus pateko prieš dvejus metus, kai išžagino 9 metų savo sugyventinės dukterį ir podukros 6 metų draugę.

2009-ųjų gegužės 6-ąją sėjai besiruošianti A.Šalavėjaus sugyventinė pasikvietė pažįstamus padėti perrinkti bulvių. A.Šalavėjus į sodybą atvykusią mergaitę ir sugyventinės devynmetę dukterį nusivedė į pašalę, įsodino į nenaudojamą automobilį, tada sumušė mergaites diržu ir išprievartavo analiniu būdu, pasakoja „Lietuvos rytas“.

Šiaulių apygardos teismo teisėjo paklaustas, ar suprato nuosprendį, A.Šalavėjus, kuris jaučiasi nuteistas neteisingai, ironiškai atkirto: „Nesupratau, kodėl ne sušaudyti. Reikėjo skirti mirties bausmę!”

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min