Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliuose subliuško du rezonansiniai nusikaltimai – tai buvo girtuoklių pramanai

Melas
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Melas
Šaltinis: 15min
0
A A

Spalio 13-osios pavakary bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs 28 metų Šiaulių rajono gyventojas M.D. pranešė, jog Kužių miestelyje nepažįstami asmenys įsisodino jį į automobilį ir, nuvežę į mišką, sumušė, apšaudė bei sužalojo. Taip pat buvo dar vienas incidentas Šiauliuose, prie „Norfos“ parduotuvės – neva, nepažįstamas vyras perdūrė girtą asmenį ir pabėgo.

Medikai konstatavo, kad Kužių gyventojui sumušta nugara ir peršauta kairės kojos šlaunis, blauzda bei po pirštai ant abiejų rankų. Kriminalistai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Sužalojimai padaryti oriniu šautuvu.

Rūkstančią cigaretę M.D. laikė tarp pirštų ir reikalavo, kad M.K. į ją pataikytų.

Pareigūnams kėlė įtarimą tai, kad nukentėjusysis negalėjo nurodyti nei įvykio vietos, nei kitų įvykio aplinkybių. Jam buvo nustatytas sunkus girtumas (3,64 prom.).

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato kriminalistus šio nusikaltimo tyrimas atvedė į  33 metų Kužių miestelio gyventojo M.K.  butą. Kratos metu jo miegamajame kambaryje, ant spintelės, buvo rasta kraujo dėmių likučių, o ant spintos – dėžutė su orinio šautuvo šovinukais.

Šautuvą, kuris galimai buvo užtaisomas šovinukais iš šios dėžutės, pareigūnams pateikė vienas Beržynės kaimo gyventojas, pripažinęs, kad ginklą kurį laiką buvo paskolinęs savo pažįstamam M. K.

Įrodymų prispirti vyrai prisipažino – M.K. bute vyko išgertuvės, kuriose dalyvavo ir nukentėjusysis. Kai vyrai pasiekė tam tikrą girtumo laipsnį, nutarė pasismaginti, šaudydami iš pasiskolinto orinio šautuvo į rūkstančią cigaretę. Ją M.D. laikė tarp pirštų ir reikalavo, kad M.K. į ją pataikytų. Deja, vietoje cigaretės šovinukai  susmigo į pirštus.

Kitas policijos pareigūnų pajėgas mobilizavęs įvykis buvo užregistruotas lapkričio 8-osios pavakary.  Buvo gautas pranešimas, kad Šiauliuose, Gvazdikų take, prie parduotuvės „Norfa“,  nepažįstamas jaunuolis, priėjęs prie čia stovėjusio 24 metų R.A., dūrė peiliu jam į pilvą ir pabėgo. Nukentėjusysis atsidūrė Respublikinės Šiaulių ligoninės reanimacijos skyriuje. Jam buvo pažeistos kepenys, atlikta operacija.

Nukentėjusysis policijos pareigūnams aiškino, kad jis buvo labai girtas, tad nieko neįsidėmėjo. Nieko vertingo kriminalistams nepasakė ir kartu su nukentėjusiuoju buvę jo du bendradarbiai.

Policijos pareigūnams įtariamojo pėdsakus aptikti padėjo atsitiktinis liudytojas, rūkęs balkone ir atsitiktinai matęs incidentą.

Paaiškėjo, kad nukentėjusysis tą pavakarę leido prie „Norfos“ parduotuvės, viešojoje vietoje su dviem bendradarbiais gurkšnodamas alkoholį. Prie jų priėjęs vieno bendradarbio pažįstamas 24 metų G.G. irgi prisijungė prie išgertuvių.

Netrukus jis ėmė raginti girtaujančią kompaniją iš čia  nešdintis. R.A. pasipiktino tokiu nedraugišku vaikino elgesiu, kad, pasivaišinęs jų alumi, ėmė juos iš čia varyti, ir sudavė jam ranka.

Po smūgio G.G. iš kompanijos pasitraukė, nupėdino į netoliese esantį daugiabutį, kuriame gyvena, ir netrukus grįžo, apsiginklavęs plaktuku ir peiliu. Jis pasivijo iš išgertuvių vietos jau pajudėjusią trijulę ir dūrė R.A. į pilvą. Po to apsisuko ir vėl grįžo į namus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min