TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pelėdnagių seniūnija – po padidinamuoju policijos stiklu

Pelėdnagiai
Kauno apskr. VPK nuotr. / Pelėdnagiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kėdainių rajono policijos komisariato viršininko įsakymu patvirtinus priemonių planą dėl saugumo užtikrinimo Pelėdnagių seniūnijoje, čia ir toliau dirba sustiprintos policijos pajėgos. Kėdainių policijos pareigūnams talkina ir kolegos iš Kauno: organizuojami dažnesni reidai, vykdoma aktyvi prevencinė veikla, daug bendraujama su pačiais gyventojais, skatinama saugios kaimynystės sklaida.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, siekiant užtikrinti, kad gyventojai jaustųsi saugesni, Kėdainių policijos patrulių būrio patrulių maršrutai kasdien dažniau nukreipiami į Pelėdnagius. Pareigūnai tikrina jaunimo susibūrimo vietas, stebi eismo saugumą ir gyventojus bei asmenis, kurie yra žinomi policijai, t. y. linkę daryti nusikaltimus, teisės pažeidimus.

Kovo 24 – balandžio 1 d. Pelėdnagiuose patruliai nustatė 5 pažeidimus: 1 vairuotojas važiavo neprisisegęs saugos diržo, 1 neblaivus ir neturėdamas tesės vairuoti, 1 antrą kartą per metus vairavo būdamas neblaivus, 2 viršijo greitį.

Kovo 29–30 d. Pelėdnagiuose patruliavo Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnai. Jie tikslingai tikrino vietas, kuriose gyvena, lankosi ar gal būti policijai žinomi asmenys, taip pat tikrino jaunimo susibūrimo vietas. Pelėdnagių k. sustabdytos ir patikrintos 5 transporto priemonės, pažeidimų nenustatyta. Pareigūnai, atidžiai stebėję Pelėdnagius, teigė, kad šioje gyvenvietėje buvo ramu – nepastebėta įtartinų asmenų ar automobilių. Kėdainiuose jie sustabdė automobilį, kuriuo važiavo du pelėdnagiškiai (M.Č. ir G.U.), linkę daryti nusikalstamas veikas, tačiau nei automobilyje, nei pas minėtus asmenis draudžiamų daiktų nerado. Toks patruliavimas, pasitelkiant kolegas iš Kauno, numatytas ir balandžio 12 d.

Policija nenuolaidžiauja Pelėdnagių gyventojams – per šių metų 3 mėnesius už Kelių eismo taisyklių pažeidimus nubausti 4 tokie asmenys, vienas iš jų KET pažeidė du kartus. Už tai jiems taikyta administracinė atsakomybė. Žinomam Pėlėdnagių gyventojui G.M. šiais metais pradėtas ir baigtas ikiteisminis tyrimas dėl turto prievartavimo. Jam skirta 60 parų arešto. Iki tol šis asmuo buvo tris kartus teistas ir daugybę kartų baustas administracine tvarka.

Prevencijos poskyrio tyrėjo ir Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjo darbas pasirinktinomis dienomis buvo organizuojamas iki 22.00 val. Kovo 25-ąją jie patruliavo Pelėdnagių seniūnijoje, kur buvo nustatytas ne vienas pažeidimas: Pašilių k., pas to kaimo gyventoją, A.L. rado naminės degtinės, Labūnavos k. sustabdė automobilį, kurį vairavo girtas (3,01 prom.) Labūnavos gyventojas. Taip pat buvo sustabdytas girto Kauno r. gyventojo vairuojamas automobilis. Pareigūnai pastebėjo ir ant pėsčiųjų tako pastatytą automobilį, priklausantį Kauno r. gyventojui, kuriam dėl šio pažeidimo gresia administracinė atsakomybė. Tyrėjai lankėsi vietose, kur gali būriuotis jaunimas, policijos pareigūnus dominantys asmenys. Reidų metu lankomi buvo atokesnėse Pelėdnagių seniūnijos vietovėse gyvenantys asmenys, jiems buvo teikiama informacija, kaip saugoti save, savo turtą, paliekami policijos kontaktai.

Balandžio 1-ąją Pelėdnagius prižiūrintis Prevencijos poskyrio tyrėjas kartu su nepilnamečių reikalų pareigūne patruliuodami Pelėdnagių seniūnijoje aplankė daugelį seniūnijos kaimų. Pareigūnai lankė jaunimo mėgstamas vietas: futbolo maniežą, stadioną, tvenkinio prieigas, namus, prie kurių dažnai būriuojasi jaunimo grupuotės. Pabendravę su Pelėdnagių V. Koncevičiaus daugiabučių namų pirmininkėmis, nutarė balandžio 16-ąją organizuoti tos gatvės daugiabučių namų gyventojų susirinkimą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min