Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 sausio 1d. 15:08

Penki lietuviai Islandijoje kaltinami jėga įtraukę savo tautietę į prostituciją

Anot D.Baranauskienės, į prostitucijos liūną dažniausiai patenka merginos iš alkoholikų, narkomanų šeimų, patyrusios prievartą vaikystėje ar paauglystėje.
Egidijaus Jankausko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Lietuvė į prostituciją Islandijoje buvo įtraukta jėga.
Vienas Islandijos pilietis ir penki Lietuvos piliečiai Islandijoje apkaltinti lietuvės įtraukimu į prostituciją.

Kaip penktadienį praneša icelandreview.com, mergina į prostituciją buvo įtraukta dar Lietuvoje, o vėliau jėga atgabenta į Islandiją. Dar prieš ją išgabenant iš Lietuvos, mergina buvo apkirpta, jos plaukai perdažyti, dokumentai pakeisti.

Pasak Islandijos valstybės prokuroro, šeši vyrai, kurie merginą Lietuvoje įtraukė į prostituciją, o vėliau atgabeno į Islandiją, apribojo jos laisvę ir pelnėsi iš jos teikiamų seksualinių paslaugų.

Iš Panevėžio kilusi mergina buvo atgabenta į Lenkijos sostinę Varšuvą ir iš ten lapkričio 9 d. atskraidinta į Islandiją. Į šią šalį lietuvė atgabenta su suklastotais dokumentais, lėktuvo bilietas jai buvo išrašytas svetimu vardu.

Kad ji gabenama į Islandiją, mergina sužinojo tik atvežta į Varšuvą. Kaip rašo Islandijos spauda, „tuo metu ji buvo visiškai bejėgė ir visiškai priklausė nuo asmenų, apribojusių jos laisvę ir jėga įtraukusių į prostituciją. Grįžti į Lietuvą ji nebegalėjo“.

Už kito asmens laisvės apribojimą Islandijos įstatymai numato laisvės atėmimo bausmę iki aštuonerių metų. Į prostituciją jėga įtraukta mergina iš savo skriaudėjo Islandijos teisme nusiteikusi reikalauti 3,8 milijonų Islandijos kronų (apie 72,5 tūkst. litų) kompensacijos.

Penki lietuviai suimti iki sausio 26 d., islandas iš kalėjimo paleistas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

14:52
00:26
00:21

Esports namai

Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min