Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 6d. 16:18

​Penkiolikmečio telšiškio gyvybę išgelbėjo pareigūnų intuicija ir sniegas

Telšių policija
Telšių policijos nuotr. / Telšių policija

Sausio 5-ąją, 13.46 val., Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams paskambino susirūpinusi telšiškė, kuri teigė, jog 15-metis sūnus į mobilųjį telefoną jai atsiuntė trumpąją žinutę, informuodamas, kad namo negrįš. Žinutėje perskaityta užuomina, jog jį bus galima rasti netoli Lieplaukės kaimo, griovyje, pareigūnams suteikė galimybę sužinoti jo judėjimo kryptį.

Nelaukę nė akimirkos, vos gavę pranešimą, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus patrulių būrio vyriausieji patruliai Laimonas Levickis ir Ramūnas Serva išskubėjo Lieplaukės kaimo link.

Tarnybiniu automobiliu judėdami keliu, pareigūnai pakelėje išvydo sniege įsispaudusius batų pėdsakus, šalia kurių buvo matyti ir delnų įspaudai. Nuojautai pakuždėjus, kad tai – ieškomo paauglio judėjimo kelias, pareigūnai pradėjo sekti įkandin jo. Pavažiavus apie 3 kilometrus, batų pėdsakai pasuko miško keliu, kuriuo toliau judėjo ir patruliai. Pasibaigus takeliui, paiešką paskui pėdsakus pareigūnai tęsė pėstute.

Pareigūnams teko pereiti mišką, laukymę, kol, pasiekę Nešukuočių kaime esantį miškelį (maždaug už 13 kilometrų nuo Telšių), šalia pušies, sėdintis ant sniego buvo aptiktas ieškomas vaikinas.

Paėjus kelis šimtus metrų, pareigūnai aptiko piniginę, kurioje buvo moksleivio pažymėjimas su ieškomo jaunuolio pavarde. Supratę, jog juda teisinga linkme, L.Levickis ir R.Serva dar labiau paspartino žingsnius, baimindamiesi, kad orui vėstant vaikinas nesušaltų ar jam kas nenutiktų.

Sekant paskui pėdsakus, pareigūnams teko pereiti mišką, laukymę, kol, pasiekę Nešukuočių kaimo teritorijoje esantį miškelį (maždaug už 13 kilometrų nuo Telšių miesto), šalia pušies, sėdintis ant sniego buvo aptiktas ieškomas vaikinas. Laimė, pareigūnai spėjo laiku – iš namų išėjęs paauglys rastas gyvas, jis perduotas medikams įvertinti sveikatos būklę.

Kaip teigė paiešką atlikę pareigūnai, vaikino paiešką itin paspartino dar ryte iškritęs sniegas, kuriame pastebėti batų pėdsakai atvedė prie tikslo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min