Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penkių biržiečių chuliganų gaujoje – ir 11-metis

Klausučių ir Juostaviečių bendruomenių nariai nupynė šias puošmenas Biržų miesto šventei, o jaunieji padaužos jas sumetė į upę.
Biržų r. policijos komisariato nuotr. / Klausučių ir Juostaviečių bendruomenių nariai nupynė šias puošmenas Biržų miesto šventei, o jaunieji padaužos jas sumetė į upę.
Šaltinis: 15min
0
A A

Biržų policininkai įsitikinę, kad tėvai per mažai dėmesio ir kontrolės skiria vaikams. Per septynis šių metų mėnesius vien Biržų rajone už nepilnamečių padarytą chuliganizmą surašyta 11 administracinių teisės pažeidimų protokolų, už tėvų valdžios nepanaudojimą arba panaudojimą priešingai vaiko interesams – 55 administracinio teisės pažeidimo protokolai.

Biržų rajono policijos komisariato patruliai dar rugpjūčio 4 d. apie 5 val. pastebėjo, kad Biržuose, Kęstučio gatvėje, nuo tilto per Agluonos upę į vandenį sumesti šventiniai tilto papuošimai. Biržų miesto Klausučių ir Juostaviečių bendruomenių nariai nupynė šias puošmenas miesto šventei „Sugrįžimai“, švęstai rugpjūčio 1-3 dienomis.

Biržų rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai atliko tyrimą ir išaiškino pažeidėjus. Pareigūnai nustatė, kad rugpjūčio 4-ąją apie 1 valandą nakties chuliganiškai elgėsi vienas 11-metis, du 14-mečiai ir du 17-mečiai biržiečiai, pasakojama Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovų trečiadienį paviešintame pranešime.

Abiem 17-mečiams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau – LR ATPK) 174 straipsnį („Nedidelis chuliganizmas“), abiejų 14-mečių tėvams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai pagal LR ATPK 175 straipsnį („Nepilnamečių padarytas chuliganizmas„), o 11-mečio tėvams – administracinių teisės pažeidimų protokolas pagal LR ATPK 181 straipsnio („Tėvų valdžios nepanaudojimas arba panaudojimas priešingai vaiko interesams“) 1 dalį.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min