Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 01 08, 08:46

Penktadienio ryto avarija Vilniuje: susidūrė trys automobiliai, sužaloti du žmonės (nuotraukos, video, atnaujinta 9.55 val.)

Du žmonės buvo sužaloti penktadienio rytą Vilniuje susidūrus trims lengviesiems automobiliams.
Avarijos vietoje
Penktadienio ryto avarija Vilniuje / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Nelaimė įvyko apie 7.57 val. Rinktinės g., priešais Kalvarijų turgų. Kaip vėliau 15min.lt žurnalistui sakė automobilio Opel vairuotojas, jis suko iš šalutinės H.Manto g. į pagrindinę Rinktinės g.

„Gatvė buvo tuščia. Sukau į kairę, iš kur atsirado kitas pagrindine gatve važiavęs automobilis Opel, net neįsivaizduoju. Staiga atsirado šviesos, smūgis ir viskas“, - pasako vairuotojas.

Pagrindine gatve važiavęs Opel, po smūgio į kairėn sukusį automobilį, išskriejo į priešingos krypties eismo juostą ir kliudė priešais važiavusį automobilį Peugeot.

„Pastebėjau, kad jau mano pusėje atskrieja mašina. Dar bandžiau vairą sukti į priešpriešinę juostą, bet nespėjau“, - sakė automobilio Peugeot vairuotojas.

Pagrindine gatve važiavusio Opel vairuotojas po avarijos policijos pareigūnams prisipažino „šiek tiek skubėjęs“. Vyriškis tvirtino, kad vežė vaiką į darželį ir jau vėlavo.

Per avariją nukentėjo abiejų automobilių Opel vairuotojai. Jie nuvežti į ligoninę. Automobilio Peugeot vairuotojas nenukentėjo.

VIDEO: Avarija Vilniuje, Rinktinės g.

Nesužeistas liko ir automobiliu Opel į darželį vežtas vaikas. Kadangi jo tėtis po avarijos buvo išvežtas į ligoninę, vaikas nuvažiavo kartu.

Vilniaus kelių policija dėl avarijos pradėjo tyrimą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min