Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pensininkas iš Druskininkėlių kaimynę žiauriai sudaužė, išžagino ir paliko mirti kraujo klane

N-18
Smurtas šeimoje
Wordpress.com nuotr. / Asociatyvinė nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

Leipalingio miestelio, Druskininkų savivaldybėje, gyventojai iki šiol gūžčioja pečiais, bandydami suprasti, kas atsitiko iš pažiūros tvarkingai gyvenusiam, šeimą ir suaugusių vaikų turinčiam gretimo Druskininkėlių kaimo gyventojui 69 metų Antanui Šermukšniui, kuris žiauriai sumušė 58-erių pažįstamą moterį.

Druskininkų apylinkės teismas šį pensininką leido suimti 10 parų. Senolis įtariamas žiauriai sumušęs vos už poros kilometrų esančio Leipalingio miestelio gyventoją, 58-erių Janiną M.

Sumušta ir galimai lytinę prievartą patyrusi Janina M. gydoma Intensyviosios terapijos skyriuje Druskininkų ligoninėje.

Be sąmonės savo tvarkingame name gyvenusią leipalingietę savaitgalį užtiko kaimynas. Moteris gulėjo kraujo klane. Iškviesta greitosios medicinos pagalbos medikų brigada moterį skubiai išgabeno į ligoninę.

Be sąmonės savo tvarkingame name gyvenusią leipalingietę savaitgalį užtiko kaimynas. Moteris gulėjo kraujo klane.

Nors prokurorai, prisidengdami įtariamųjų teisėmis ir nekaltumo prezumpcija, vengia pateikti daugiau duomenų apie brutalų nusikaltimą, kalbinti nukentėjusiosios moters kaimynai neslepia, jog Janina M. tapo itin žiauraus elgesio auka: moteris mušta ir daužyta lazda, spėjama, kad išlaužtos kėdės koja, iki sąmonės netekimo, vėliau galimai išžaginta, o moters lytiniai organai – išniekinti.

Druskininkų policijos komisariate pradėto ikiteisminio tyrimo metu A.Šermukšniui pateikti įtarimai dėl moters sužalojimo. Jo namuose, Druskininkėlių kaimo vienkiemyje, pareigūnai atliko kratą bei atliko poėmius daiktinių nusikaltimo įrodymų.

Pareigūnai teigia turį duomenų, jog iki įvykstant nusikaltimui, iš vakaro, į svečius pas moterį užėjęs gretimo kaimo kaimynas kartu su namo šeimininke išgėrinėjo. Esą sumušta moteris namuose be sąmonės pragulėjusi visą naktį, kol ją, stipriai nukraujavusią, aptiko kaimynas.

Leipalingiečiai tikina, kad nei smurtautojas, nei auka nebuvo iš socialinės rizikos asmenų sluoksnio. Abu gyveno nuosavuose namuose, tvarkingai, gaudavo pensijas. Tiesa, tarp vietinių sklido kalbos apie nepasotinamą senolio aistrą ir lytinę trauką moterims.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min