2013-02-03 09:53

Pensininkas žiemą neteko pagrindinės savo transporto priemonės – dviračio

72 metų panevėžietis kreipėsi į policiją dėl 220 litų kainavusio dviračio vagystės.
Dviratis
Dviratis / 123rf.com nuotr.

Panevėžyje, Velžio kelyje gyvenantis A.R.P. (gimęs 1940 m.) pareigūnams pranešė, kad vasario 2 d. apie 10.10 val. pastebėjo, jog pavogtas dviratis, kuris buvo prirakintas Panevėžyje, Smėlynės gatvėje prie pastato.

Nuostolis – 220 litų, pažymima Panevėžio apskrities VPK atstovų sekmadienį paviešintame pranešime.

Dviratis, kuris net ir žiemą šiam pagyvenusiam panevėžiečiui yra labai reikalingas, ieškomas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą