Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pensininkė kaimynę nuo telefoninio sukčiaus išgelbėjo užtrenkusi buto duris ir iškvietusi policiją

Telefoniniai sukčiai
Kęstučio Vanago (BFL ) nuotr. BFL / Telefoniniai sukčiai.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Žinojusi, kad prieš dieną sukčiai apgavo 87-erių kaimynę, netikėtai išgirdusi pokalbį, kad sukčių pasiuntinys kėsinasi apgauti kitą kaimynę, moteris ne tik pakvietė policiją, bet ir uždarė pasiuntinį bute, atėmė mobilųjį telefoną.

Rugpjūčio 2 d. Panevėžyje, Staniūnų gatvėje, gyvenančiai 74-erių panevėžietei fiksuotojo ryšio telefonu paskambinęs sukčius pranešė apie anūko tariamai sužalotą žmogų. Močiutė buvo pasirengusi pasiuntiniui atiduoti 1 000 litų ir jo sulaukė. Vyriškiui iš paskos atėjusi kaimynė užtrenkė duris, atėmė mobilųjį telefoną ir pakvietė policiją.

Budri kaimynė rugpjūčio 1 d. guodė kitame bute gyvenančią 87-erių močiutę, atidavusią pasiuntiniui 2 500 litų už tariamai anūkės draugo sužaloto žmogaus gydymą. Moteris, kieme pastebėjusi vyriškį ir išgirdusi jo pokalbį telefonu, nedvejodama nutarė neleisti apgauti ir kitos močiutės, todėl nuėjo paskui vyriškį į kaimynės butą.

Šokiruotas neblaivus (nustatytas daugiau nei 3 promilių girtumas) įtariamasis, nesitikėjęs būti sučiuptas, nesipriešino. Ne kartą anksčiau teistas už vagystes, plėšimus, tik prieš metus iš įkalinimo įstaigos grįžęs panevėžietis V.F., gimęs 1976 m., atsidūrė areštinėje, teisme bus sprendžiamas kardomosios priemonės – suėmimo – skyrimo klausimas.

Rugpjūčio 1 d. apgauta senolė skriaudėją atpažino. Įtariama, kad V.F. ateidavo paimti pinigų iš anksčiau apgautų pagyvenusių moterų.

„Saugi kaimynystė“, vis labiau įsitvirtinanti Panevėžyje, duoda rezultatų – šįkart neabejingos kaimynės dėka nuo neapgalvoto žingsnio apsaugota močiutė.

Sukčių pasiuntinio sulaikymas, tikėtina, padės atskleisti ir kitus analogiškus nusikaltimus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min