2010-06-24 10:47

Pensininkė Klaipėdoje telefoniniams sukčiams atidavė 20 tūkstančių litų

Klaipėdos policija ieško sukčių, apgavusių pensininkę. Moteris nusikaltėliams atidavė 20 tūkstančių litų.
Pinigai
Pinigai. / Tomo Urbelionio/BFL nuotr.

Kaip informuoja Policijos departamentas, trečiadienį apie 12 val. Klaipėdoje, Smiltelės g., M.R. (gimusi 1937 m.) į laidinį namų telefoną paskambino moteris, kuri prisistačiusi buvusia marčia paprašė pinigų, nes pateko į eismo įvykį.

Vėliau pensininkei paskambino vyriškis, kuris prisistatęs policijos pareigūnu paprašė popieriaus lape parašyti jo diktuojamą tekstą apie žalos atlyginimą.

Moteriai rašant diktuojamą tekstą, į buto duris paskambino jaunuolis, kuriam ji perdavė 2 tūkst. 900 eurų ir 10 tūkst. litų.

Materialinis nuostolis – 20 tūkst. 5 litai.

Įvykis tiriamas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą