Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Per 72 pirmąsias Naujųjų metų valandas – 155 skubūs iškvietimai ugniagesiams gelbėtojams

Ugniagesiai 2021-uosius sutiko ir pradėjo aktyviai, darbingai, pasakojama Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovų parengtoje praėjusio ilgojo savaitgalio apžvalgoje.
Gaisro vietoje
Asociatyvi iliustracija: gaisras, ugniagesiai / Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr.

Per pirmąsias 3 sausio dienas šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 95 gaisrų ir atliko 60 gelbėjimo darbų. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, vienas buvo traumuotas. Sausio 2 d., 19.06 val., buvo pranešta apie gaisrą Trakų rajone, Lentvaryje. Geležinkelio gatvėje atvira liepsna degė medinis mobilus namelis. Jo viduje ugniagesiai rado smarkiai apdegusį žmogaus kūną.

Sausio 1 d., 10.31 val., gaisras kilo gyvenamajame name Kretingos rajone, Rūdaičių kaime. Virtuvėje buvo užsidegusi patalynė. Gaisrą gyventoja užgesino iki atvykstant ugniagesiams, tačiau apdegė pati. Greitosios pagalbos medikai moterį apžiūrėjo vietoje ir paliko gydytis namuose. Gaisro metu taip pat apdegė stalas ir plastikinio lango rėmas.

Sausio 1-osios rytą Rūdaičių kaime, vienos šeimininkės virtuvėje, buvo užsidegusi patalynė.

Sausio 1-ąją po vidurnakčio Trakų rajone, Onuškio seniūnijoje, Dusmenų kaime, atvira liepsna degė medinio namo stogas. Gaisro metu sudegė stogas ir 10 kv. m perdangos, apdegė ir vandeniu buvo sulieti namų apyvokos daiktai. Autonominis dūmų detektorius name buvo.

23.32 val. Trakų rajone, Lentvaryje, liepsnojo ūkinio pastato stogas. Pastate buvo įrengta malkinė, garažas ir pirtis. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 100 kv. m stogo dangos, apdegė 60 kv. m perdangos, prie kamino sudegė dalis medinės sienos.

Sausio 2-ąją po vidurdienio gaisras kilo gyvenamajame name Vilniuje, Zujūnų seniūnijoje, Gineitiškių kaime. Iš jo pastogės veržėsi dūmai. Gaisro metu apdegė ir buvo nuardyta 20 kv. m šiltinamosios medžiagos ir stogo konstrukcijų. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Tos pačios dienos vėlų vakarą buvo gautas pranešimas, kad Alytuje, Naujojoje gatvėje esančio daugiabučio laiptinėje yra daug dūmų, kažkas dega. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad dega vieno buto durų kilimėlis. Gaisro metu taip pat apdegė buto durys, aprūko laiptinės sienos. Bute dūmų detektoriaus nebuvo.

Sausio 3-iosios naktį, 2 val., Vilniaus rajone, Avižienių seniūnijoje, Bukiškio kaime, atvira liepsna degė 3 sublokuoti Bukiškio žemės ūkio mokyklos statiniai. Gaisro metu sudegė apie 50 kv. m garažų stogo konstrukcijų, išdegė jų vidus, sudegė apie 10 kv. m ūkinio pastato stogo. Ugniagesiai nuo liepsnų išsaugojo 2 traktorius ir kitos žemės ūkio technikos.

Apie 13 val. Panevėžio rajone, Velžio seniūnijoje, Liūdynės kaime, liepsnojo sandėliukai, sujungti su garažais. Gaisro metu išdegė 40 kv. m sandėliukų ir garažų, buvo nuardyta 30 kv. m skardinio stogo.

20.25 val. Ukmergės rajone, Pivonijos seniūnijoje, Vileikių kaime, dūmai veržėsi iš kavinės pastato. Kavinės patalpose įrengtoje katilinėje degė pjuvenos.

11.51 val. pranešta, kad Varėnos rajone, Papiškių kaime, Savisto ežere rastas negyvas vyras. Jo kūną ištraukė ugniagesiai gelbėtojai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius