Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 24d. 10:49

Per avariją Kaišiadorių rajone sužalotas didžiausio Lietuvos kariuomenės padalinio vadas (papildyta 10.55 val.)

Vilmantas Tamošaitis
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Vilmantas Tamošaitis

Per avariją Kaišiadorių rajone trečiadienį buvo sužalotas motorizuotos pėstininkų brigados „Geležinis vilkas“ vadas Vilmantas Tamošaitis. Iš viso per šią avariją buvo sužaloti keturi žmonės, iš kurių du – nepilnamečiai. Motorizuota pėstininkų brigada „Geležinis vilkas“ yra didžiausias Lietuvos kariuomenės sausumos padalinys.

Kaip informuoja Policijos departamentas, trečiadienį apie 15.30 val. Kaišiadorių rajone, kelio Jonava–Žąsliai–Kalniniai–Mijaugonys 15-ame kilometre, automobilis Mercedes-Benz 312, vairuojamas G.M. (gim. 1984 m.), išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su automobiliu Opel Astra, vairuojamu tarnybos metu uniformuoto Lietuvos kariuomenės motorizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis vilkas“ vado pulkininko Vilmanto Tamošaičio (gim. 1966 m.).

Per avariją sužaloti abiejų automobilių vairuotojai bei automobilio Opel Astra keleiviai E.V. (gim. 1997 m.) ir T.T. (gim. 1997 m.), kurie po medikų apžiūros gydomi ambulatoriškai.

Vienas iš sužalotųjų nepilnamečių – kariškio sūnus.

Motorizuota pėstininkų brigada „Geležinis vilkas“ yra didžiausias Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų padalinys. Jo vadovybė dislokuota Jonavos rajone, Rukloje.

Kaip skelbia Krašto apsaugos ministerija, brigadą sudaro šeši batalionai. Brigados kariai dalyvauja įvairaus lygio taktiniuose mokymuose ir pratybose Lietuvoje bei užsienyje, vykdo taikos palaikymo misijas Afganistane.

Brigados kariai jau artimiausiu laiku taip pat rengiasi budėti su NATO greitojojo reagavimo pajėgomis bei Europos Sąjungos kovinėmis grupėmis.

Papildyta 10.55 val.: Pats brigados „Geležinis vilkas“ vadas ketvirtadienio rytą 15min.lt žurnalistui sakė, kad avarija įvyko slidžiame kelyje.

„Iš Ruklos važiavome. Nesiimsiu dabar svarstyti, kas kaltas dėl avarijos, nes vyksta tyrimas. Tik vienas faktas – susidūrimas įvyko mano pusėje. Nedidelis sunkvežimiukas slidžiame kelyje skersai kelio slydo, dar bandžiau išvengti susidūrimo, bet nepavyko“, – sakė pulkininkas.

V.Tamošaitis teigia sunkių sužalojimų nepatyręs. Pasak pulkininko, medikai diagnozavo įvairių sumušimų.

„Dabar kaip tik esu pas gydytojus. Nėra sunkūs tie sužalojimai. Nesu aš tas ligonis, kuris gulėtų lovoje. Kol kas negaliu pasakyti, ar medikai leis po švenčių mane į tarnybą, bet manau, kad tikrai nesunkiai nukentėjau. Sūnus irgi buvo paleistas iš ligoninės, jam lūžęs raktikaulis. Apie kitą kartu važiavusį nepilnametį nepasakosiu, nes tai turėtų daryti jo tėvai, ne aš. Apskritai nuotaika mano gera, kalėdinė. O mėlynės užgis“, – žvaliai sakė V.Tamošaitis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min